Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbiden saraya uçmuş iyi mi. :ehe: Bigmom'ın gücü de fena. Böyle yonkou mu olur diyenler biraz ikna olmuştur en azından.

Gelelim Sanji'ye. Hemen Robin muamelesi çekmeyin la adama. Tahmin ettiğim gibi oldu. Luffy'yi görür görmez "oo gaptan sen de geldiğine göre gidek haydi xD" diyecek hali yoktu ya. :/

Hayır niye ters yaparlar anlamış değilim. Luffy hadi kurtar da gidek desin yani ne olacak.
Sanji çok iyi biliyorki geri donmezse Luffy ordaki herkesi döver. Gerçi geri dönse de döver herkesi.
Karışık işler bunlar.

Harbiden saraya uçmuş iyi mi. :ehe: Bigmom'ın gücü de fena. Böyle yonkou mu olur diyenler biraz ikna olmuştur en azından.

Gelelim Sanji'ye. Hemen Robin muamelesi çekmeyin la adama. Tahmin ettiğim gibi oldu. Luffy'yi görür görmez "oo gaptan sen de geldiğine göre gidek haydi xD" diyecek hali yoktu ya. :/
Bırak allasen aynısı işte. Lucci dağı taşı kesiyodu Bm kontrol ediyo. Blueno binaya uçtu bu da düğün salonuna uçmuş. Robin'in sözler de aynı. Hala savuncan mı :(
Şaka maka harbi binaya uçmuş lan adam :oleyo:

Bırak allasen aynısı işte. Lucci dağı taşı kesiyodu Bm kontrol ediyo. Blueno binaya uçtu bu da düğün salonuna uçmuş. Robin'in sözler de aynı. Hala savuncan mı :(
Şaka maka harbi binaya uçmuş lan adam :oleyo:
Sanji'nin ağlayarak beni de alın demesini canlandıramam gözümde. :S Bir de Robin yakalandıktan sonra istese de kaçamazdı ama Sanji böyle değil. Eninde sonunda kaçabilecek güce ve yeteneğe sahip. Mesele kaçtıktan sonra ne olacağında. Zeff reyiz bildiğin ayak bağı oldu adama. Bu tehdit ortadan kalkmadığı sürece Sanji'nin geleceğini sanmıyorum. Ha tüm bunlara rağmen nazlı gelini oynaması, Luffy'ye yapıştırması falan hoş olmadı. :/ E bir de Oda'nın olayları bu kadar çabuk açıklığa kavuşturmak istememesi de var.

Efsane bölümler geliyor, Luffy postayı yiyecek, Sanji lerin arabası gidecek ama Luffy bu vazgeçemez.

Sanji'nin ağlayarak beni de alın demesini canlandıramam gözümde. :S Bir de Robin yakalandıktan sonra istese de kaçamazdı ama Sanji böyle değil. Eninde sonunda kaçabilecek güce ve yeteneğe sahip. Mesele kaçtıktan sonra ne olacağında. Zeff reyiz bildiğin ayak bağı oldu adama. Bu tehdit ortadan kalkmadığı sürece Sanji'nin geleceğini sanmıyorum. Ha tüm bunlara rağmen nazlı gelini oynaması, Luffy'ye yapıştırması falan hoş olmadı. :/ E bir de Oda'nın olayları bu kadar çabuk açıklığa kavuşturmak istememesi de var.
Ağlama kısmı olacak bence. Okama olmak kesmedi Snji'yi ağlak prenses olmak istiyo şimdi :(
Şaka bi yana ağlama kısmı olmaz zaten maksat Sanji fanlarına yüklenip kızdırmak :ehe:

Hava olaylarını kontrol etmesi ilginçmiş ama sadece Big Mom'a has bir şey değil bu ODA boşu boşuna Nami'yi vermedi Luffy'nin yanına bir birini sıfırlayabilirler Mom ve Nami bu arc'ta Luffy&Nami vs Mom görebiliriz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık