Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hadi ODA'nın atladığı kısımları doldurmaca oynayalım.

Krakerin hakisi azaldı 11 saatte ondan son saldırısında Luffy'nin hakisiniaşamadı yoksa başta kolunu kestiği gibi delerdi.

Edit bir daha düşündümde tam bölüm çıkmadığı hafta yorum atılacak konu buldum galiba :D Biri açsın "ODA'nın atladığı kısımları doldurmaca" diye ben tembelim böyle şeyler için :/

11 saatlik bir dövüşün ardından Luffy vurunca tek ama kılıç ustaları rakiplerini tek hamlede etkinsizleştirince tek değil öylemi(yanlış anlaşılmasın kılıç ustaları tek atıyor demiyorum) daha dün kılıç ustaları uzun savaşın ardından vuruyor bunun adı tek olamaz diyenler Luffye tek attı diyor şimdi :D Asıl dram budur beyler. Ağlanılıcak halimize gülüyorum.

11 saatlik bir dövüşün ardından Luffy vurunca tek ama kılıç ustaları rakiplerini tek hamlede etkinsizleştirince tek değil öylemi(yanlış anlaşılmasın kılıç ustaları tek atıyor demiyorum) daha dün kılıç ustaları uzun savaşın ardından vuruyor bunun adı tek olamaz diyenler Luffye tek attı diyor şimdi :D Asıl dram budur beyler. Ağlanılıcak halimize gülüyorum.
Milletin tek kavramında sıkıntılar var. Dövüş dövüş, o kadar hamle yap işe yaramasın sonra işe yarayan tek hamlede rakip dağılınca "Tek attı xD" de. Rakibe hakaret demek bu. :/

Zeffin konuşmalarını falan görünce gözlerim doldu la. Sanji'ye gerçekten bi aile olmuş. Sanjinin babasıyım deme hakkı yalnızca Zeffe aittir.

Bölüm o kadar kötü ki sonraki bölümlere umudum kalmadı. Oda Luffy i illa Big Mom la kapıştıtacak hazır olmadan. Tam bir dövüş olmayacak göster ama elletme. Sonra seni yenicem diye söz verecek Luffy Mom a. Böylece Sanji ile birlikte Wano ya yolculuk.

MDL_Roronoa

BM Sanji'ye karşılık olarak şu kollu bacaklı ruleti kullandırır mı Luffy'ye ? Bence yapar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık