Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüme kötü derim çünkü çok saçma ve bir o kadar itici bir dövüş finali gördüm.

"Bazı" kelimesini ekledim genelleme yaptığımı farkedip.
Senin çok kötü verme sebebini okudum birkaç sayfa önce. Seni kastetmiş değilim.
Nami hakkında yorumlarımı gördün mü? .:D Hakkını verdim. Serinin çekirdeği olduğunu ispatlar nitelikteydi.
Senin çok iyi vermen lazımdı. Doflamingo>Kraker algısı oluştu forumda ayıp ettin.
Onun için bölüme ihtiyaç yok.

Benim üzüldüğüm Sanji'nin "S'si" geçmiyor. Kadına vurma mevzusuna değinen yok. En merak edilen şeylerden biriydi Sanji ile ilgili. Annesi ile ilgili diye düşünen çoktu. Bölüm bunun önüne geçti. Sanji yılı koca bir yalan.

@Sakata Gintoki

Cracker askerlerin sertliği nerden geliyor? Cracker askerler mi daha sert? Cracker'in hakisi mi?
Hakisi daha sert. Boudman bisküvileri rahatça kırarken Cracker hakisiyle zarar verebiliyordu. Ama hiç şüphesiz adam o bisküvileri de iyi yapmış. Artık içine haki mi basıyor yoksa bi teknikle yoğunlaştırıyor mu bilmem ama kendi bile o hızda 3-5 tanesine çarpıp geçince canı epey yandı.
Zaten benim dememe gerek yok Luffy söylemiş. Aman neyse sen fazla takıyorsun. Söylenen belli ben de öyle kabul ediyorum. Nasıl keyif alıyorsan o şekilde oku, yorumla. ;)

Cracker,Narutoda ki Sasori karakteri gibi kukla oynatıcısı tarzı bir yeteneği var.
Gidip yakın dövüşmeliydi demenin mantığı yok.

Sasori nin elinden kuklaları alırsan nasıl güçsüzse Cracker de bu durumda.

Bu dövüşün galibi Namidir.

Luffy yenebilse G4 ile 1 saatte yenerdi. Yenemeyince Nami sayesinde abuksubuk kuklaları yiyerek birşeyler yaptı,ana karakter olması sebebiyle yendi.

Cracker > Luffy

Cracker,Narutoda ki Sasori karakteri gibi kukla oynatıcısı tarzı bir yeteneği var.
Gidip yakın dövüşmeliydi demenin mantığı yok.

Sasori nin elinden kuklaları alırsan nasıl güçsüzse Cracker de bu durumda.

Bu dövüşün galibi Namidir.

Luffy yenebilse G4 ile 1 saatte yenerdi. Yenemeyince Nami sayesinde abuksubuk kuklaları yiyerek birşeyler yaptı,ana karakter olması sebebiyle yendi.

Cracker > Luffy
+1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık