Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olaylar olaylaaaarrrrr :D Reiju boşuna okuyuculara göz kırpmadı beyler. Zaten beklenen birşey gerçekleşti ama olsun. Reiju, adamsın :)

Sanji'nin annesini yakında göreceğiz herhalde. Anlaşılan, o kadar duygusuz insan arasında Sanji'nin annesine bu kadar yaklaşmasının sebebi de kadınlara karşı bu kadar saygılı ve centilmen olmasının sebebi de annesi.

Vee dövüşşşşşş :ehe: ulan Luffy ne adamsın. Yine buldun kendini kurtaracak birşey. Dövüş 11 saat beylerrrrrr, ayıktınız mı bilmiyorum ama Luffy'nin 11 saat boyunca Kraker yediğini sanmıyorum. Dövüşün bu kadar uzun sürmesinden yola çıkarak..... Neyse net bir şekilde Kraker>Mingo demek için bölümü bekliyim yine de. Ama Mingo fanları hazır kıta beklesin şimdiden :ehe:

Güzel bölüm geliyor :p

11 saat boyunca savaşmış. Hem de bu adam en son g4'e girmişti? Bu ne demek oluyor? :D

Bazı arkadaşların yaptığı hesaplar suya düşmüş demek oluyor.

Sanji Reyizin fb'si bitti herhalde?

Son düzenleme:
11 saat boyunca savaşmış. Hem de bu adam en son g4'e girmişti? Bu ne demek oluyor? :D

Bazı arkadaşların yaptığı hesaplar suya düşmüş demek oluyor.

Sanji Reyizin fb'si bitti herhalde?
Hadi diyelim 11 saat boyunca dövüştü.Peki öyleyse g4 süresi bitince ne yaptı.Böyle bir durumda kraker affetmeyeceğine göre kucak olmadığı için :D ya dövüş kısa sürdü yada g4 sınırsız oldu.Bence o kadar sürmedi luffy sonradan bisküvilerin tadını çıkarmaya başladı.

Reiju-chwan:utan:, gözzüm girdin gız.Umutluydum ondan zaten.

Luffynin dişleri>Cracker'ın zırhı:DHakili dişler.

Reyizlerin reyizi Sanji.Tayfadaki en acıklı hikayeye sahip.:(

Son düzenleme:
Hadi diyelim 11 saat boyunca dövüştü.Peki öyleyse g4 süresi bitince ne yaptı.Böyle bir durumda kraker affetmeyeceğine göre kucak olmadığı için :D ya dövüş kısa sürdü yada g4 sınırsız oldu.
Bakalım göreceğiz. Ama bir sürü ihtimal var. Başta spoileri yanlış anladım. Dövüş başlayalı 11 saat olmuş derken dövüş üzerinden geçen zamanı anlatmış. Dediğin gibi savaşlarının ne kadar sürdüğü belli değil. Ama eğer ki 1 saatin üzerinde sürdüyse o dövüş o zaman g4'ün tam kullanımda daha fazla süre kullanıldığı da ortaya çıkar. Ya da istediği zaman g4'ten çıkabildiği.

Bakalım göreceğiz. Ama bir sürü ihtimal var. Başta spoileri yanlış anladım. Dövüş başlayalı 11 saat olmuş derken dövüş üzerinden geçen zamanı anlatmış. Dediğin gibi savaşlarının ne kadar sürdüğü belli değil. Ama eğer ki 1 saatin üzerinde sürdüyse o dövüş o zaman g4'ün tam kullanımda daha fazla süre kullanıldığı da ortaya çıkar. Ya da istediği zaman g4'ten çıkabildiği.
10 dakikadan 1saate ulaşmış olsa bile G4'le, indirmek için yeter bu zaman.

Dof fanatikleri kötü habere hazır olsun:D

Luffy baya aşmış kendini :/ Bu arada Reiju sanırım annesine çekmiş Sanji gibi. Diğer kardeşler gaddar zaten (babası gibi). Eğer Luffy G4 ile uzun süre dayandıysa başka bir timeskipe gerek kalacağını düşünmüyorum.

Gear 4 ile 1 saat zor dövüşen Luffy 11 saat Cracker ile savaşmış. :/ Bu inanması zor bir şey. Luffy muhtemelen Cracker'i çok daha önce yendi. Sonra aldığı saldırıların etkisinin ve Gear 4'ün yoruculuğunun atılmasında Cracker'in püskevitleri et görevi gördü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık