Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne doyumsuz insanlar var yaaa. Yok kızların hepsi Nami'ye benziyor. Yok Sanji, yok Big Mam.
Arc'lara gelince. Bu trailer bark'a benziyor. Enies Lobby'y....v.b
Yine Oda aynı seneryayu ısıtıp koyuyor. Artık Oda'nın ne yapacağını biliyoruz falan.
Sürekli bu tarz şeylerden şikayet edecekseniz gidin başka manga okuyun. Gerçi onda da bu tarz şikayetlerde bulunursunuz.

Her hafta aynı tarz şeyleri yazanlar var forumda. Lütfen bu tarz şeyleri konu başlıklarında yazmayın. Oda ile ilgili şikayetlerinizi başka bir başlıkta yazın. Manga bölümü ile ilgili konularda bu tarz yazılar görmek istemiyorum. Gerekirse bu tarz yazıları manga bölümünde yazanları şikayet edeceğim. Ben bu forum başlığında milletin zerzenişlerini dinlemek istemiyorum. Hakkaten bölümle ilgili konuları dinlemek istiyorum.

Ne doyumsuz insanlar var yaaa. Yok kızların hepsi Nami'ye benziyor. Yok Sanji, yok Big Mam.
Arc'lara gelince. Bu trailer bark'a benziyor. Enies Lobby'y....v.b
Yine Oda aynı seneryayu ısıtıp koyuyor. Artık Oda'nın ne yapacağını biliyoruz falan.
Sürekli bu tarz şeylerden şikayet edecekseniz gidin başka manga okuyun. Gerçi onda da bu tarz şikayetlerde bulunursunuz.

Her hafta aynı tarz şeyleri yazanlar var forumda. Lütfen bu tarz şeyleri konu başlıklarında yazmayın. Oda ile ilgili şikayetlerinizi başka bir başlıkta yazın. Manga bölümü ile ilgili konularda bu tarz yazılar görmek istemiyorum. Gerekirse bu tarz yazıları manga bölümünde yazanları şikayet edeceğim. Ben bu forum başlığında milletin zerzenişlerini dinlemek istemiyorum. Hakkaten bölümle ilgili konuları dinlemek istiyorum.
Benden once yazmissin eline koluna saglik. 19 sayfayida okudum, asgarisi yok Oda soyle yok Oda boyle. Okumayin okumak zorunda degilsiniz kardesim. Rahatsiz oldum artik hemen hemen her hafta ayni terane oluyor. Benim gibi seriden keyif alan insanlarin tadini kacirmayin lutfen. Yeni bolumle ilgili diyeceginiz varsa yazin lutfen, yoksada boyle yorumlar yazmayin.

Büyük ihtimal sanji ye yardım ediyor diye dövecekler kız kardenişini.
Bunu gören sanjinin Okama sı uyanacak içinde saklı olan güç patlayacak...

O
Oda işin kolay yolunu buldu. Zaten kadın karakterlerin çoğu birbirine benziyor. Sanjiden 2 si kadın 5 kişi çıkardı. Kadınların yarısı nami'ye yarısı sanjiye benziyor.
Big mom'un kızlarının yarısı birbirine benziyordur muhtemelen. Moriaa'daki mi değil mi diye düşünüyorduk 1-2 tanesini.
Big Momum adasına gidiyorsun bakıyorsun ki ayna meyvesi sayesinde kopyalar yaratıldı. Hayırlı olsun 3 karakterden 50 kere çiziyorsun.
E zaten bu adam dövüş çizemiyor/çizmiyor adam akıllı. Yine 11 saat falan dövüştülere getirdi mevzuyu.(Şaşırdık mı ?)
:) Oda : Ortamlarda 10 gün dövüştü dersin kim bilecek......

Oruçun yendiği adamın başına bir iş gelmişti. Cracker yenilirse ona ne olur az çok belli. Muhtemelen yenişemezler ama dövüşe dövüşe çay partisine giderler. Cracker da yenemedim de yenilmedim de diye yırtar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık