Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala daha kılıç ustası olmasıyla alakalı sanıyor. Nedense adamın gücünü överken meyvesi üzerinden yaptığı zırhlarla övündüğünü görüyoruz. Şu an salt kılıç ustalığıyla dövüşse çoktan yenilmişti Cracker.

Kılıç ustası olmakla ne alakası var? Adamın elinde bir şey olsa da olmasa da aynı durum olacaktı. Elinde sopa olsa da aynı şey olacaktı.

Her bölümde her şeyi bir insan kılıç ustalığına mı bağlar yahu? Şaka gibi. :D

MDL_Roronoa

Hayır yani seride bir 10 gün var Amiraller birde Ace ve Jinbei var 5 gün başkada yok yani. Ne alaka söylediğin 841 bölümlük seri sanki her bölüm böyle diyormuş gibi olmuş bilmeyen arkadaşlar anlasın diye yardımcı olayım dedim. :D
yahu ne saçma konuşuyorsun kardeş ya dalgaya alıyorum seni ama yine ciddisin

2 yıl ve sonrasını söyleyeyim

1-Akainu-Aokiji dövüşü. Tek kare yok
2-Marco-BB dövüşü. Tek kare yok
3-Urouge-İndirdiği kaptan dövüşü. Tek kare yok
4-Kid'in ittifak vs yenildikleri Big mom kaptanı. Tek kare yok.
5-Kid'in ittifak vs Kaidou. Tek kare yok.
6-Drake vs Kaidou adamı. Tek kare yok.
7-Sanji vs Yonji. Tek kare yok.
8-Jack vs Fujinin gemisi

Şimdi diyeceksin ki "bızılırını ılırıyı sıklıyır, ırıdı gıstırıcık". Göstereceği var göstermeyeceği var. Yahu adam hep yapıyor bunu.

Luffy'nin söylediğine göre Kraker'in gücü er ya da geç tükenecekmiş. O zamana kadar hepsini yiyeceğim diyor. Ye bakalım, çatlayana kadar ye. Gerçi lastik adam için sıradan şeyler bunlar. :/

Şimdi gelelim asıl olaya. Dün o kadar dedik G4'ü sonuna kadar kullanmak zorunda değil diye. Sonuna kadar kullanasaydı çoktan yerde yatıyor olurdu. Azami şekilde kullanıp devam etmiş ama bisküvileri aşıp da Kraker'e dokunamamış anlaşılan. Ya da fazla dokunma şansını bulamamış. Aynı şekilde Kraker de öyle. Dandik ama etkili bir meyve çıktı bu püskevit. Daha ciddi bir meyve olsaydı daha iyi olurdu elbette.

Dövüş ise bir şekilde 11 saat kadar sürmüş. Luffy beni yenemezsin diyor. Orası kesin zaten. Yenilecek olsaydı çoktan olurdu bu iş. Bakalım bu işin sonunda ne olacak. Kraker meyvesini kullanamaz hale geldiğinde sadece kendisi ve o mutlak güç olan kılıcıyla baş başa kalacak. İşte o zaman işin rengi değişir.

Luffy öyle ya da böyle Yonkou astlarının seviyesine ulaşmış gördüğümüz kadarıyla. Bundan sonrası p-up'lara bakar artık. Lakin Bigmom inecek diye bekleyenlerin hevesi azalmıştır diye düşünüyorum. Kraker seviyesindeki Luffy'nin yanında 2 kişi daha olsa dahi Bigmom'a diş geçiremezler.

yahu ne saçma konuşuyorsun kardeş ya dalgaya alıyorum seni ama yine ciddisin

2 yıl ve sonrasını söyleyeyim

1-Akainu-Aokiji dövüşü. Tek kare yok
2-Marco-BB dövüşü. Tek kare yok
3-Urouge-İndirdiği kaptan dövüşü. Tek kare yok
4-Kid'in ittifak vs yenildikleri Big mom kaptanı. Tek kare yok.
5-Kid'in ittifak vs Kaidou. Tek kare yok.
6-Drake vs Kaidou adamı. Tek kare yok.
7-Sanji vs Yonji. Tek kare yok.
8-Jack vs Fujinin gemisi

Şimdi diyeceksin ki "bızılırını ılırıyı sıklıyır, ırıdı gıstırıcık". Göstereceği var göstermeyeceği var. Yahu adam hep yapıyor bunu.
Bizim tayfayı fazla merkeze almasından kaynaklanıyor.Diğer mangalar yapmıyor bunu.Bütün dünya bizim tayfanın etrafında dönüyormuş gibi.Oysa ki o kadar gereksiz ayrıntılara takılacağına amirallerin gerçek gücünü gösterebilirdi mesela.Amiraller yonkolar diyorsa altını dolduracak.Bir vasıfsızı 100 sayı gösterirken bunlar atlanmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık