Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse düşünmedi dimi ? Bir tek benim aklıma gelsin ve o da tutmasın zaten :(

Niji - alatrik
Luffy antialatrik

Hayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııırrrrr :agla:

Sanji dayak yerken üzülmüyorum artık. Misliyle karşılık vereceği zamanlar da gelecek.

Vega'nın Judge'la çalışması şaşırttı.

Hiyerarşi olayı güzel. 0 en güçlüsü. İki nomero da Sanji'den güçlü şu haliyle. Düşünün Sanji nasıl bir p-up alacaksa hem Niji'yi yenebilecek güçte olacak hem de İchi'yi :oleyo2:

Yalnız burda şöyle bir sıkıntı var. Sanji'nin İchi'yi yendiğini düşünürsek önündeki tek engel 0 kalıyor ve 0 bir hatun. Sanji'nin gücü yetse bile tıkanıp kalacağı bir rakip. Zaten bütün kadınlar Sanji'nin en büyük rakipleri :D Umarım ablası az düzgün biri çıkar da Sanji'yle dövüşmez. Yoksa büyük sıkıntı.

Acıların evladı Sanji. Genlerinin patlama yapacağı günü bekliyoruz.

Kimse düşünmedi dimi ? Bir tek benim aklıma gelsin ve o da tutmasın zaten :(

Niji - alatrik
Luffy antialatrik

Hayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııırrrrr :agla:

Sanji dayak yerken üzülmüyorum artık. Misliyle karşılık vereceği zamanlar da gelecek.

Vega'nın Judge'la çalışması şaşırttı.

Hiyerarşi olayı güzel. 0 en güçlüsü. İki nomero da Sanji'den güçlü şu haliyle. Düşünün Sanji nasıl bir p-up alacaksa hem Niji'yi yenebilecek güçte olacak hem de İchi'yi :oleyo2:

Yalnız burda şöyle bir sıkıntı var. Sanji'nin İchi'yi yendiğini düşünürsek önündeki tek engel 0 kalıyor ve 0 bir hatun. Sanji'nin gücü yetse bile tıkanıp kalacağı bir rakip. Zaten bütün kadınlar Sanji'nin en büyük rakipleri :D Umarım ablası az düzgün biri çıkar da Sanji'yle dövüşmez. Yoksa büyük sıkıntı.

Acıların evladı Sanji. Genlerinin patlama yapacağı günü bekliyoruz.
Ablasını'da Nami ve Carrot döver artık :)

Sanji yine ağlatıyor. :(

Olayın Vegapunk'a bağlanacağı belliydi. Demek o da hükümet mağduru. Bizimkiler onla bu şekilde münasebete geçebilir. :/

Yaşam sırrı dedikleri meyvelerle de ilişkili çıkacaktır. Meyvelerin tümden insan ürünü olduğu biraz daha mantıklı hale geldi şimdi.

Sanji yine ağlatıyor. :(

Olayın Vegapunk'a bağlanacağı belliydi. Demek o da hükümet mağduru. Bizimkiler onla bu şekilde münasebete geçebilir. :/

Yaşam sırrı dedikleri meyvelerle de ilişkili çıkacaktır. Meyvelerin tümden insan ürünü olduğu biraz daha mantıklı hale geldi şimdi.
Sugar, Giola ve Cracker'in meyveleri insan yapımı olduğunun kanıtı zaten.

Soy geni de ne ola ki? O zaman D gibi önemli bir gen mi oluyor ki acep? Lab deneyi olması pek hoşuma gitmedi esasen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık