Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai

Mom inecekse gidip de Sanji'ye ortalama bir adam vereceğini sanmam. Tatlı komutan verir ki bu da senin dediğin seviyeye çıkarır işi.

Sıkıntı aslında saldırı gucu değil. Hakisi artabilir, efso teknikler de bulabilir ama dayaniklilik sıkıntı. Bu adam seni iki vurusla bu kadar etkilerse bu saatten sonra senin işin zor. Çünkü daha azı gelmez karşına bilhassa daha fazlası gelir. Ha saldırı gucu çok iyiymis Niji'nin, ona da hakkını veriyorum ama gene de daha dayanıklı olmalı Sanji.

Bunu da soy gen cart curt deyip hallederse tamam.

Heriflerin fiziksel darbeden etkilenmemesi kızgınlığımı geçirdi bu arada.

Ölmüş annesi. :/ Çocukların tahmini 7-8 yaşlarında olmasının sebebi de @amaneden 'in dediği gibi bir kaza geçirdiler ve bu deney ile hayata falan döndüler. Deney Sanji'de başarısız oldu.

Babası da kimseyi kaybetmemek için Sanji'ye böyle davranmaya başladı. Aslında Sanji'nin zayıf olmasına o da çok üzülüyor. Onu kaybetmekten falan korkuyor.

Benim böyle evladım yok diyerekten falan da Sanji ölürse acı çekmem diye düşünüyor sanırım.
Yalnız sanji babasını gerçekten sevmiyor. Yani tamamen pislik biri olma ihtimali de mevcut. Bir de şu var ki sanjide deney tutmamasına rağmen yonjiden güçlü. Bu bana sanjinin gelişime açık olduğunun göstergesi. Daha doğrusu direkt olarak insan iradesini deney ürününden üstün gösteren bir şey.

@Densetsu no Samurai

Mom inecekse gidip de Sanji'ye ortalama bir adam vereceğini sanmam. Tatlı komutan verir ki bu da senin dediğin seviyeye çıkarır işi.

Sıkıntı aslında saldırı gucu değil. Hakisi artabilir, efso teknikler de bulabilir ama dayaniklilik sıkıntı. Bu adam seni iki vurusla bu kadar etkilerse bu saatten sonra senin işin zor. Çünkü daha azı gelmez karşına bilhassa daha fazlası gelir. Ha saldırı gucu çok iyiymis Niji'nin, ona da hakkını veriyorum ama gene de daha dayanıklı olmalı Sanji.

Tüm kardeşlerle dövüşeceğini ben de düşünmüyorum. Fakat Sanji'nin geleceği güç seviyesi açısından İchi ve Zero'yu dahil ettim.

Bu genler her ne ise çok kapsamlı bir şey. Doğuştan bir sağlamlıkları var kardeşlerin. Sanji'nin her darbe aldığında ağzından burnundan kan gelmesinin sebebi ilerde elde edeceği Vinsmoke kardeşlerin dayanıklılığına zemin hazırlamak olabilir.

Sanji'nin hiçbir çalışma yapmamasına rağmen bu kadar güçlü olması şaşırtıcıydı zaten. O da dediğin gibi bu gen, soy olayına bağlandı diyebiliriz sanırım. Hatta bir taraflarının kırılıp dövüşmeye devam etmesi de içinde deney sonucu kalmış bir sonuç olabilir. Aynı şeyi Niji'de gördük sanırım bu bölümde (birisi kafatası çatlamış demişti). Eğer böyle bir durum varsa bu adamlar bir tarafları kırılsa da dövüşmeye devam edebiliyor. Sanji, insan olmasından dolayı bunun acısını hissediyor ancak yine de dövüşmeye devam edebiliyor. Sanji'nin dövüşte de diğer kardeşlerden farkı insan olması. Ancak insan olmanın da getirdiği bazı avantajlar vardır herhalde :)

Fiziksel darbelerden etkilenmiyor oluşları pek doğru değil bence. Yani şu şekilde değerlendirsek daha doğru olur. Fiziksel saldırılardan etkileniyorlar ancak acı hissetmedikleri için dövüşmeye devam edebiliyorlar. Yani Biri Niji'yi ikiye bölse adam hiçbir şey hissetmeyebilir ama işi bitmiş olur gibi..

Elektriği de logia gibi ışınlanmak için kullanabiliyor mu bu çılgın ne yapıyor orayı tam kestiremedim ama çok sağlam güçleri var bunların. Seride meyve uyanışı var denildi ancak Sanji için de bir uyanış söz konusu olacak anlaşılan :) Çok muazzam bir güç bekliyorum. Mingo kadar güçlü olması benim için kesin gibi bir şey bu saatten sonra.

Ne çektin be Sanji. Okama adasına düştüğünden beri bir işi rast gitmedi adamın. Reis şöyle bir kral haki patlatsa da kendimize gelsek.

Tahmin ettiğimiz gibi oldu. Sanjinin güç seviyesi kendisine verilen 3. numara ile eşdeğer sanırım. Yani 4. den güçlü 2 den zayıf ...Yinede Sanji ile Zoro arasında nedense dağlar kadar fark vark ...Sanjiye nasıl bir power up gelecek çok merak ediyorum. Kaido arkında ise muhtemelen Zoronun ailesi ve geçmişi işlenecek ...Bedava malzeme ..

Kardeşler arasındaki güç dengelerimi değiştiriyorum.

Şu sayfada mangaka anlatmak istediği durumu çizmiş sanırım:

Dikkat ederseniz mangaka kardeşleri 0'dan itibaren çizmeye başlamış. Buna göre 0 en güçlü, 1 daha sonraki, 2 daha sonraki şeklinde devam etmeli.. Ancak 0 dan sonra 2'yi çizmiş. Ortada 1 numara var. Aynı sayfaya ve sonraki sayfalara baktığımızda da İchi tüm kulvarlarda birinci ve yine ortada olarak çiziliyor.

Sanji'nin sürekli iki numarayla kavga etmesinin sebebi ise 2 numaranın fırlama olmasıyla beraber yine hiyerarşi aslında. Sanji'nin 3 numara olarak geçmesi gereken ilk kişi Niji, yani 2. Ve tesadüfe bakın ki Oda, Niji'yi Sanji'ye gıcık olan, kavgacı, küstah ve arsız bir velet olarak tasarlayıp hem hiyerarşiyi korumuş hem de kişisel husumetlerini ;)

Bu sebeple ablaya 0 denmesinin sebebi cinsiyetinin farklı olması sanırım. İchi en güçlüsü olarak fikrim değişti dikkatle baktıktan sonra.

@Densetsu no Samurai

Mom inmez bu ark.

Yanıtlacagıma yönetime bildirmişim :))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık