Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 839: Sana Olan Borcumu Asla Unutmayacağım

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha fazla Germa, daha fazla Vinsmoke görelim sinir katsayımız iyice artsın ki Sanji hepsini sopalarken rahatlayalım :D

(Reiju hariç, hala umutluyum :utan:)

Sanji şunların topunu bi güzel dövüp bir iki tanesini de öldürse ne güzel olur :mincika:
Sanji fazla akıllı olduğunu için Zoro fanı olmuşum bunu bu bölümle anladım :bilmem:

Reverie vurgusunu da yaptı yine Oda. Büyük olaylar dönecek orada. OP evreninde kaç gün kaldı bilen var mı?

Aizen

Sanji gerçek bir centilmen duygulandım. Ek olarak abisinin tekmesi daha vurmadan rüzgarı ile gerekli sinyali verdi.
Zeff'i özlemişim umarım zarar görmez. Görürse Sanji dark moda geçer artık.

Zeff'i görmek çok iyi oldu. Sanji'nin sağlam bir sopa atması farz oldu artık. Niji'nin tekmesine şaşırdı galiba yalnız reis.

Sanji ve kardeşlerinin birer deney ürünü olduğunu ve bu yüzden İchiji , Niji , Sanji , Yonji gibi isimlerin verildiğini teori halinde paylaşmıştım. Belki de tutabilir belli mi olur. :a:

Aizen

Vinsmoke ailesinin askeri gücü çok sağlammış. Ailenin asıl önemi burada devreye giriyor. Dediğim gibi sıradan denizci erleri bile Marineford'Da nasıl iş gördü. Aynı şekilde bunlarda çok büyük savaşlarda daha fazla iş görürler.
Kısaca şuan kendilerine ait bir savaş ordusuna sahipler diyebilirim.
Big Mom için bile bir sorun yaratabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık