Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl belli nereden daha üstün boş boş yorum atma. Daha bölüm çıkmamış. Geçen bölüm G4 e geçti kalkanını parçaladı. Bana Luffy daha üstün göründü napıcaz peki.:( Te Allahım Şu gelen resimlerden Luffy'den güçlü olduğuna dair hiçbir şey yok la neye göre anlıyonuz onu çözemedim.
Haki.. Hakin diğerinden daha üstün değilse onu kesemezsin. Cracker Luffy'i kesiyor.

One Piece takip ederken duygusal olmayacaksın. Luffy'i sevenler olabilir ama bir Cracker gerçeği sonra da Yonkou gerçeği var. Şimdiye kadar Luffy'nin hiçbir rakibi bu eleman kadar gözümü korkutmamıştı. Eleman tam psikopat gözüküyor. Kelime oyunana da gimiyor, doğrudan Luffy ile karşılıklı pata küte dalıyorlar birbirlerine.

Ayrıca Cracker, Gin İchimaru'yu andırdığı için kendisine biraz kanım ısındı. Umarım bu vs'de bir kaza çıkmaz, Luffy yoluna devam eder.

Haki.. Hakin diğerinden daha üstün değilse onu kesemezsin. Cracker Luffy'i kesiyor.
Kim diyor onu? Önemli olan saldırı gücündur. Luffy hakisiz haliyle haki kalkanı kırmış adam. Bellamy, Luffy'nin hakisini aşmış adam. Ama saldırı gücüyle aşıyor.

Mihawk sirf teknikle de kesebilir. Atiyorum 10 saldırı gücü gerekiyordur kesmek için, Cracker haki ile 10'a ulaşırken Mihawk bir teknikle 10 olabilir. Kişiden kişiye değişir.

Yoksa ciddi ciddi Mihawk-Shanks gibi adamlarin Luffy'i kesmek için haki harcamak zorunda olduğunu düşünmek bence komik.

Dusunsenize Shanks kılıcı hakisiz bir sallıyor bir şey olmuyor Luffy'e :D Vergo'ya saldırıp kesemeyen Tashigi misali :D

Tümen numarasının güç ile bir alakası yok, bizzat Oda söyledi, Vista Ace'ten daha güçlü gözüküyordu mesela, beşinci değil üçüncü adam olabilir rahatça.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık