Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine bir dövüş şöyle şöyle oldu denilip sonradan anlatılacak. Bir de o kadar antik, mistik şeyler var insan yonkolardan bekliyor bu tarz meyveleri :(

karolla

2 vuruşta zırhı gitmiş, 2daha vursa kendi toz olucak herhalde. G4 Luffy'e 30dakika dayanan adamdan mı güçlü bu piskevit?
Adam o püskevitten 1000 tane üretsin, luffy hepsine 1 tane vurana kadar g4 biter. Hele bir de gerçek beden Allahın dağındaysa. Bu işi perona gibi bir şey.

Yami

2 vuruşta zırhı gitmiş tamam ' da adam sadece kuklasını indirebilmek için G4 açtı :D
Kuklayı g2 g3 ile bile alamadı hakiyi geçtim artık.
Ki bu adamın diğer tekniklerini görmedik.Luffyi fena benzeticek gibi

Yami

Doğru, Dof'un klonları için öyle bir şey gerekmemişti mesela. Cracker>Dof için sağlam bir argüman daha :)
Durumun farkında değiller :D
Adamın basit bir meyve yeteneğini indirmek için G4 gerekiyor.
Ki o kukla onun için hiçbirşeymiş sınırsız yapabilirim diyor.

2 vuruşta zırhı gitmiş tamam ' da adam sadece kuklasını indirebilmek için G4 açtı :D
Kuklayı g2 g3 ile bile alamadı hakiyi geçtim artık.
Ki bu adamın diğer tekniklerini görmedik.Luffyi fena benzeticek gibi
Bu adamın asıl olayı bunlar gibi duruyor ama. Kuklası Dof'un ki tarzında değil. Dof'un kuklası sadece yapabildiklerinden biriydi. Ama asıl gücünü Uyanış oluşturuyordu. Hani bakalım beklemek lazım kimse bisküvi meyvesiyle bu şekilde zırh olayını beklemezdi. Dediğin şekilde farklı uç şeyler çıkabilir. Ama bana kalırsa çok güçlü bir zırh ortaya çıkarabilir. Hani sınırlı sayıda bu anlamda. Diğer taraftan Zırhın içinde olması da kafayı karıştırmıyor değil. Eğer ki dediğiniz gibi oluşturduğu bu şekilde ki zırhlar bisküvi ise o zaman bunların bir anlamı kalmayacak çünkü b.hakisini yüklemediği sürece sertliğinin bir anlamı kalmıyor. Bu anlamda 1000 tane oluşturması bir şeyi değiştirmeyecek. Çünkü hepsine haki yükleyemez. İçinde olması gerekiyor? Ama eğer ki bu adamın meyvesinden dolayı yaptığı zırhlar çok sert oluyorsa o zaman içlerinde bulunmadan bile korkutucu olur ki bana bu daha mantıklı geliyor. Savunduğum da bu. Ama her halükarda içinde olmadığı klonlar nasıl savaşacak merak ediyorum? Dof'un klonunda yine hani olay iplerler kukla oynatmak anlamındaydı bunda nasıl olacak bağlayacak merak ediyorum.

Yami

Bu adamın asıl olayı bunlar gibi duruyor ama. Kuklası Dof'un ki tarzında değil. Dof'un kuklası sadece yapabildiklerinden biriydi. Ama asıl gücünü Uyanış oluşturuyordu. Hani bakalım beklemek lazım kimse bisküvi meyvesiyle bu şekilde zırh olayını beklemezdi. Dediğin şekilde farklı uç şeyler çıkabilir. Ama bana kalırsa çok güçlü bir zırh ortaya çıkarabilir. Hani sınırlı sayıda bu anlamda. Diğer taraftan Zırhın içinde olması da kafayı karıştırmıyor değil. Eğer ki dediğiniz gibi oluşturduğu bu şekilde ki zırhlar bisküvi ise o zaman bunların bir anlamı kalmayacak çünkü b.hakisini yüklemediği sürece sertliğinin bir anlamı kalmıyor. Bu anlamda 1000 tane oluşturması bir şeyi değiştirmeyecek. Çünkü hepsine haki yükleyemez. İçinde olması gerekiyor? Ama eğer ki bu adamın meyvesinden dolayı yaptığı zırhlar çok sert oluyorsa o zaman içlerinde bulunmadan bile korkutucu olur ki bana bu daha mantıklı geliyor. Savunduğum da bu. Ama her halükarda içinde olmadığı klonlar nasıl savaşacak merak ediyorum? Dof'un klonunda yine hani olay iplerler kukla oynatmak anlamındaydı bunda nasıl olacak bağlayacak merak ediyorum.
Bende onu diyorum kukla muhabbeti Mingoda olacaktı. Eh kabul ederdik. Sorun çıkmazdı.
Bisküvi meyvesi ile kukla nedir ya nasıl bir fantezi bu :D
Çok saçma abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık