Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard

Ray'den yüksek hakisi olduğuna pek inanan çıkmaz zaten. Mangaka övecem diye gene acayip şeyler çıkardı.

KG'nin işlemediği canavar gören adam, Cracker'ın sertiğine şaşırıyor :) Sonra 'KG ile' Cracker'ın kalkanını kırıp geçiyor :) Ah Oda ah.

@Millennium Wizard

Ray'den yüksek hakisi olduğuna pek inanan çıkmaz zaten. Mangaka övecem diye gene acayip şeyler çıkardı.

KG'nin işlemediği canavar gören adam, Cracker'ın sertiğine şaşırıyor :) Sonra 'KG ile' Cracker'ın kalkanını kırıp geçiyor :) Ah Oda ah.
Kokaya şaşırmış olabilir.Çünkü bu alana uzmanlaşan adamlar olabiliyor nadiren.Vergo da biraz öyleydi o yüzden millet şaşıyordu demir kütlesi diye.Ama hakisinin yetersiz kaldığını yetersiz olduğunu da gördük.Belirleyici bir kıstas değil.

Klasik oda işte he de geç. :/

Adamların vs'ye bak, ciddiyeti gör. Bir de kılıç yeterince kullanılmıyor. Haki ile de kaplanıp kaplanmadığını, ne derece kılıcını aktif kullandığı görülmüyor. Yüz ifadelerinden vs'nin ciddi olmadığını görürsün.

Rayleigh ile ilgili olarak bu da senin yorumun. Ancak mangaka net bir şekilde durumu anlatıyor. Bunu been söylemiyorum.
Luffy amiral dinlemem diyip şevkle dalıyor elephant ile ve İssho ciddi karşılamıyor öyle mi ?
Kılıçta elmastan olduğu için kırılmıyor haki yüklemeye gerek yok.Zoro dahi kullanırken adam eklememiş ilginç.
Neyse fikirler ve beklentiler farklı söylenecek başka birşey yok bunların üzerine.

Luffy amiral dinlemem diyip şevkle dalıyor elephant ile ve İssho ciddi karşılamıyor öyle mi ?
Kılıçta elmastan olduğu için kırılmıyor haki yüklemeye gerek yok.Zoro dahi kullanırken adam eklememiş ilginç.
Neyse fikirler ve beklentiler farklı söylenecek başka birşey yok bunların üzerine.
Kaplanıp kaplanmadığını bilmiyoruz. Kaldı ki ne derece haki gücü ile de kapladığını bilmiyoruz, dedim önceki mesajımda. Ben nasıl bir karşılık verdiğini ve ne derece karşı güç sergilediğini bilmediğimizi söylüyorum. Mangada da bunu görüyoruz ama sen illaki tam güçte karşılık vermeli,vermiştir diyorsun. Ben bunu diyemem, sen böyle düşünüyorsan da söyleyebileceğim bir şey olmaz hacı.

Adam bugune kadar gördüğüm en güçlü doruki derken savaştıgı karakterler arasında diyor rayglie ile ne alaka mukayese anlamadım adam bu yaşta kizaruyu terletiyor. Kıyaslanmaz bana göre...
Savaştıgı karakterler arasında en iyi doruki bunda belli ki olay bundan ibaret. Benim merak ettiğim Kral haki çıkacak mı bu cracker da

Yalnız Cracker, Kong Tabancası yediği zaman Koka kullanmıyordu. Parçalanan kalkanına bakarsanız, normal olduğunu görürsünüz. Kullanmış olsa, kalkanı siyah görünürdü.

@Millennium Wizard

Gördüğüm derken dövüștüğüm diyor. İşinize geldiği gibi çekmeyin şunu. Öteki türlü olsa Rayleigh Beyazsakal Garp, Sengoku vs. Hepsinden güçlü oluyor ama bu şekilde anlıyoruz ki adamın hakisi Dof'un hakisinden ve Fuji nin hakisinden en azından Luffy'nin gördüğü kadarından üstünmüș.

Yalnız Cracker, Kong Tabancası yediği zaman Koka kullanmıyordu. Parçalanan kalkanına bakarsanız, normal olduğunu görürsünüz. Kullanmış olsa, kalkanı siyah görünürdü.
Olabilir fakat. Luffy bu adamin b.haki suana kadar karşılaştığım herkesten daha güçlü demeden önce Hard Buscuit ile hakiliyor kalkanini ama yinede siyah görünmüyor.

Yani demek istediğim ordada hakili olabileceği.

Edit: Şurada da Luffynin g3 saldırısını karsilarken arkadan hakisiz çizmiş kalkani. Sonraki karede siyah çizmiş ucunu. On yüzüne mi basıyor hakiyi. :( Çok ilginç.

Son düzenleme:
@Millennium Wizard

B. haki ikiye ayrılıyor bençe hem sertlik hemde saldırı güçü.
Crakerin b. haki cok sert ama saldırı güçü luffy'nin hakisinin sertlik anlamıdaki b. hakisini gecemedi, aynı şekilde luffy de geçmedi.

Kisacası bana kalırsa söyle. Cracker b. hakisi sertlik anlamında 9 saldırı anlamında 7. Aynı sekilde luffy sertlık 9 saldırı 7 bu yüzden
ikisi de bu konuda bir birne üstünlük kuramadı.

eger ikisinin sahip olduğu haki aynı güçteyse fiziksel güç belirliçek mücadelyi.

Gördüğüm derken dövüștüğüm diyor. İşinize geldiği gibi çekmeyin şunu. Öteki türlü olsa Rayleigh Beyazsakal Garp, Sengoku vs. Hepsinden güçlü oluyor ama bu şekilde anlıyoruz ki adamın hakisi Dof'un hakisinden ve Fuji nin hakisinden en azından Luffy'nin gördüğü kadarından üstünmüș.
Ben ne demişim sen ne diyorsun? Canavarlarla da savaştı. Koka demesi neticeyi değiştirmiyor. Koka sertleştirme çünkü. Daha sertini görmüş adam bu.

@Millennium Wizard

Netice itibarıyla kokadan bahsediyor da koka sertliğinden bahsediyor. Onu neredeyse öldürecek olan, KG'nin işlemediği canavar görmüş abi. Mantıklı tarafı cidden yok.

Bu arada, kalkanın hakisiz olmasının mantığı yok. Çünkü hakisiz, lastik adamı ezerek canını yakamazsın. Luffy, KG çakmadan önce Cracker eziyordu onu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık