Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrso

Bi şey fark ettim güzel bölümlerde yorum daha fazla oluyor bolum güzeldi . Dof güç süz diyenler var . Adam eski bölümlerde beyaz sakalin 3. Bölük komutanı elinde oynattı . Bölümler böyle devam ederse iyi olur . Bir de Lufy karşısındakinin gücünü biliyor . G2 g3 oynuyor direk göster g4 bitir işi boşu boşuna dövülüyor. Artık gereksiz dayak yemesi saçma geliyor. G 5 açar böyle giderse.

Yami

Ne açıdan noob peki ?
Çaylak henüz. Sorun çözme deneyiminden çok sorunları izleyerek deneyim elde ediyor.
Savaş cahili. Diğer amiraller tecrübe fışkırıyor. Her konuda...
Fujitora vasıfsız bildiğin. İstediği adaleti bile sağlamak yolunda emin adımlar attığını görmedim.
Kısaca noob hala

Çaylak henüz. Sorun çözme deneyiminden çok sorunları izleyerek deneyim elde ediyor.
Fujitora vasıfsız bildiğin. İstediği adaleti bile sağlamak yolunda emin adımlar attığını görmedim.
Kısaca noob hala
Kesinlikle katılmıyorum amirallerde güç, tecrübe, hız çok yüksek seviyede.

Kısaca noob hala
Çünkü adam bulunduğu konumu sorguluyor, yaptığının yapacağının doğruluğundan emin değil. "Dünya Hükümeti kendini Tanrı falan mı sanıyor?!" lafını ne çabuk unuttunuz.

Yami

Çünkü adam bulunduğu konumu sorguluyor, yaptığının yapacağının doğruluğundan emin değil. "Dünya Hükümeti kendini Tanrı falan mı sanıyor?!" lafını ne çabuk unuttunuz.
Bu çelişkisi bir çok sivili ve erleri zor duruma sokuyor. Bencil davranabileceği bir konumda değil. Shicbukailik değil bu.
Farkında olması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık