Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yami

Abi hala mı Mingo :/ O büyükler ligine geçiş karakteriydi numarası bitti. Şuandan itibaren onun yüksek seviyesi adamlar.

Luffy ciddi dövüşmeyecek.Her zamanki lakayıt dövüşlerinden biri olur.Her zamanki hali.Biraz sopa yedi diye de kraker forumca göklere çıkarılacak.Yazın bunu kenara.

Yoluna çıkmaya devam ederse de luffy biraz ciddileşerek uğraşıp alır Sezar gibi.Fazlası olmaz.

bireysel bazda bakarsan evet doflamingo, marcoyu alamaz ama gayet eşit sartlarda dövüsür. gelgelelim marco total olarak tüm karakterlere karsı bence daha güclü ;) yani marco 10 sa bence dof 9 dur.sonucta kişisel fikir bu. herkesin fikrine saygı duyarım. yinede serideki agırlıga, goroseinin laflarına bakarsak, doflamingo düştükten sonra, yonko indirmek için destek için aranan adamada bakarsak, bence marco ve beckmanı kesinlikle dofla eşit görmeyin derim ;)
Bence gayette Dof'un Marco'yu alma ihtimali var.Marco'yu savunmasından dolayı bu kadar övdüğünü düşünüyorum.Her ne kadar üst düzey savunması olsa da saldırı da bir o kadar zayıf.G4'te Dof en az 30 darbe almıştır.Marco'nun G4'te ki kadar saldırı gücü yok.Yani Luffy'den çok daha fazla vurması lazım.

Serideki ağırlığa bakarsak yalnız Dof Marco'dan daha ağır basar şu an.Adama 1 tane nerdeyse altyapı değerinde arc bir de özel arc yapıldı.Marco,Kaido dövüşüne gelse de fazla önemli bir yeri yok artık seride.''Yonko indirmek için destek aranan adamada basarsak'' demişsin.Dof,Marco'nun yerinde olsa onuda ararlardı.

Marco 10'sa Dof 9 değil bana göre 10'dur.O 1 tık bile yoktur.

OP dünyasında görüp görebileceğimiz en zeki insanlar birisidir Dof. Ödülü hem psikopatlıgından hem gücünden hem yaptıgı işlerden vs vs bunlardan ötürü uçuk olabilirdi bende buna şaşırmazdım.
Sağ kol olacak birisi tabi ama liderlik vasfı çok yüksek.
Dof Zeka olarak bu sağ kolların içinden geçer, güç olaraksa gücünü zekasıyla kullanacağı için alır diyebilirim kafa kafaya girişir yani.

Bakalım neler olacak. Umarım heyecanımız boşa çıkmaz.

Sol kol düşük bir seviye mi en fazla diyince onu algılayamadım @yyolcu
Yani 2. adam değillerdir demek istedim sadece. Hani birine 3 yıkımcıdan biri dendi birine de 3 tatlı komutanından biri. İşte bunların en güçlüleri değillerdir diyorum. Öyle olsa ilk başta karşımıza çıkmazlardı sona saklanırdı. Tabi yanılıyor da olabilirim de büyük ihtimal böyle.

Big Mom - xxx/xxx/cracker

Kaidou - xxx/xxx/jack

yani sence kaidou sag kolunu indirebilecek gücteki adamı kücümsüyor ? saygı duyarım ama bence mantıksız. marcoyu indirebilecek gücteki her adama tüm op evreni saygı duyar. ama görüldügü üzere kaidou ve doflamingo arasındaki durum belli. law diyorki kaido seni öldürür dof. cok net. kaidouda diyorki dofu yendiyseler ne olmus haha ;) yani tamam doflamingo epey saglam bir adam kalburüstü bir shici ama, ı - ıh bence marco, beckman, shiliew ,aokiji falan etmez.

yok kardeşim, doflamingo sıralamayla yerini belli etti. o harcandı gitti, sıra şimdi amirallere daha yakın olan veya o gücteki shicilerde weevil ve mihawkta. su saatten sonra yonkoların en canavar adamlarını görücez.

ha birde dipnot. koskoca linlin, öyle istihbarat var kadında... luffy, dofu yendi diye krakeri :D gönderiyor ... neden acaba ? bence dofu dövsün diyede, ben ugrasamam kraker sen git derdi de ondan ;)

yalanmı ? kac tane amiral gördün yonko kovalıyor. veya yonko sıkıstırıyor. en güclüleri işte, yaslı wbyle eşit sartlarda dövüsebilmek için , adamın evladını fişekledi :D :D

yok bence dof, blueonodan fazla eder o denklemde, ama asagı yukarı aynı düşünüyoruz. kaidonun diger 2 yıkımcıyıda görelim, anlarız her seyi daha iyi. ;)

tamamda kardeşim mangayı ben çizmedim. e.oda çizdi. adam bir yumruk attı yamulttu işte dofu. hatta yetmedi, yerdeki tabanı, üstünde tonlarca agırlıkta binalarla birlikte ters cevirdi. kim yaptı bunu ? tamagonun deyimiyle az pişmiş caylak :D kaidou eger o kadar vuramıyorsa, onun kalıbına ve unvanına, tüküreyim ben :)
Ben genelleme yapamıyorum direk her sağ kol illa bütün Shichilerden yüksektir. Ya da Dof'tan yüksektir diye. Zaten Jack ve Cracker tam olarak sağ kol olup olmadıkları belli olmayan kişiler. Ben Marco'yu zaten Dof'tan önde görüyorum.

Öyle diyorsun da hacı sonuçta Luffy'de Crocodile Moriah Lucci gibi isimleri indirmiş biri. 2 yıl sonrasında daha da güçlenmiş olabilmesi muhtemel olmasına rağmen arenada Diamante'nin alabileceğini düşünüyordu bir ara Dof.:D Öyle düşünmeleri bir şeyi kanıtlamaz bence. Neyse görelim haklı da çıkabilirsiniz belki de Jack Cracker daha güçlüdür. Fazla bu konuda kesin olmak istemiyorum. Bakalım ilerlesin bölümler.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık