Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Luffy oradaki herkesi paketler, çay partisinde Bm'nin önüne atar.

Cidden farkında değil. Yamulmuyorsa sayıyı hatırlayamadım şimdi, Luffy'nin Zou'da Jack gibi bir adamın Kaido'nun altında nasıl çalıştığına dair bi yorumu vardı :D Kaido hakkında bir fikri yok gibi. Bulursam atarım.
Jack gibi bir adamın Kaidonun ayak işlerini yapması biraz garip değil mi? diyordu.

Bende onu diyorum, Lufy mesela Jinbei gibi adamları artık rahat alır. Bu seviyede birilerini yense bile ne kadar ödül kasacak. Bu adamlar ne yaptı da bu kadar uçtular? Jack'a falan her yıktığı adaya karşı 50-100M ödül mü koydular? Yonkounun isimli adamları olmaları ekstra ödüle yansıyordur, yoksa ödülün sonu yok. @kadir t.
Law, 100 korsanın kalbini almış. Aldığı 100 korsanın seviyeleri nedir sence? Eziktir takdir edecegin üzere. Ama iste ucmus ödülü. Caribou, katliam yapa yaka 210 m ödül yapmış. Jack ise yıkimdan hoşlanan psikopat birisi. Kendinden güçsüz de olsa sayısız adam yemiştir, sayısız katliami vardır. Bunların üstüne belki 20 yıllık korsan olduğu düşünülünce bu kadar oluyor.

Law, 100 korsanın kalbini almış. Aldığı 100 korsanın seviyeleri nedir sence? Eziktir takdir edecegin üzere. Ama iste ucmus ödülü. Caribou, katliam yapa yaka 210 m ödül yapmış. Jack ise yıkimdan hoşlanan psikopat birisi. Kendinden güçsüz de olsa sayısız adam yemiştir, sayısız katliami vardır. Bunların üstüne belki 20 yıllık korsan olduğu düşünülünce bu kadar oluyor.
Bende onu diyorum zaten, yani bu adamlar 1.3 milyarda olabilir sıkıntı yok. Ödülleri doğrudan güç olarak bakmamak gerek. Luffy sağda solda gezse iş yapsa ödülü artar ama gücü bu seviyede olur.

BU ödüller neden bu kadar kafaya takılıyor ki ha elbetteki bir izlenim bırakıyor ama bence çok belirleyici bir unsur değil seri için tanıtım amaçlı düşünün aklınızda karakterle ilgili bir fikir olsun diye. Çok da şeyy yapmamak gerek.:(

Dofun ödülü yedi yüzlere de çıksaydı bu yine gücünden dolayı olmazdı. Herif zaten o meyveyle ulaşabileceği son seviyeye ulaşmış. Bu dakikadan sonra ancak bağlantıları, yaptığı kirli işler sebebiyle yükselirse yükselirdi. Ama yonkou elemanlarının durumu farklı. Bu kişiler yalnızca çalışan yani salt güç bu herifler. Dof gibi kaptan değiller. Dolayısıyla aldıkları ödülün güçten başka açıklaması olamaz.

Ödüllerin güce göre verilmediği zaten yıllar önce açıklanmıştı. Bu konuyu hala bu kadar çok tartışıyor olmamız can sıkıcı.

O kısmı ben de bazen yorumlarımda referans olarak gösteriyorum ama o kısım değişik bir şey bence.Mesela Luffy vs Lucci oluyor adamlar birbirlerine kaç darbe vuruyorlar anca öyle yeniyolar.Ama orda Wb 2 attı Akainu felç,Akainu 2 attı Wb'nin beyninin pekmezi aktı.Bu seviyede adamlar saldırı yönü hayvani savunma yönü bu kadar güçsüz adamlar mı yani ?

Luffy G4'le Dof'a şehir turu attırıyor kaç tane darbe vuruyor.En az 30 tane vurmuştur.Ama adam yine de kalkabiliyor.Kaido'nun tek yumruğu G4'ün o kadar fazla darbesine bedel değil bence.Luffy dediğin adam şu an zaten Dof seviyesinde.Rakipler artık yonko.Serinin %35'i kaldı.Daha yonko sağ kolu etmiyorsa Luffy kepenkleri kapatıp East Blue'ya dönebilirler.
Mingo, Luffy gibi isimlerin yanında amirallerin ve Wb'nin saldırı gücü çok daha fazla. Bu adamların her saldırısı hayati ölçüde tehlikeli. İşin savunma kısmına gelince... Akainu'yu bilmem ama Wb'nin zaten savunma yapacak durumu yoktu taktir edersin ki. Kaido dediğimiz adam karşısına çıkacak herkese karşı kazanır. Mangaka'nın dediği bu. Yani bunlar arasında şu anki yonkoular da var düşün. O yüzden bu adam muazzam. Yonkoular içinde bile özel bir yere sahip. Kaido'nun karşısında Kidd'in halini gördük. Bir de bu adamın gerçekten sinirlenmiş hali, her şeyini ortaya koymuş halini düşün :) Mf'deki Wb'den daha güçlü olduğu kesin. Şimdi Akainu vs. Mingo anketi açılsa kim kazanır. O yüzden Mingo'yu falan haşamat eder.

Luffy'nin Kaido'yu yenmesi için 2 p-up'a daha ihtiyacı var.

Sağ kollara gelirsek, hangi sağ kol olduğuna göre değişir bu. Ancak genel anlamda bakacak olursak şu an bir sağ kol etmez Luffy bence. İstisnalar kaideyi bozmaz tabi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık