Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakaret etmeden yaz. Bir dahakine şikayet ederim. Ayrıca luffy şehri dalgalandırmıyor. İspata davet ediyorum.
Bütün şehri kaldırmasına gerek yok kardeş. Burada önemli olan nokta yaptigin is. Pica manipule ettiği için dalgalanıyor o şehir. Yoksa şiddetinden ötürü değil. Lufdy'ninki ise o kadar şiddetli ki vurduğunda yeri kaldiriyor, Dof'un da işi bitiyor, tabii Dof hasarliydi buradaki mesele Dof'u ciddi etkileyecek bir saldiri olması. Pica'nin vuruşunun Dof'a ne yapacağını sanıyorsun sen? Pica tasla vuruyor ki içinde saf guc yok onun. Full taştan bir kol. Koka da eklemiyor. Luffy ise çelikten bile sert durumda çünkü Dof'un darbesi adama etki etmiyor. Saf gucu de o viteste o kadar fazla ki Dof 13332 metre uçuyor. Bak en sade şekilde açıkladım.

karolla

Bütün şehri kaldırmasına gerek yok kardeş. Burada önemli olan nokta yaptigin is. Pica manipule ettiği için dalgalanıyor o şehir. Yoksa şiddetinden ötürü değil. Lufdy'ninki ise o kadar şiddetli ki vurduğunda yeri kaldiriyor, Dof'un da işi bitiyor, tabii Dof hasarliydi buradaki mesele Dof'u ciddi etkileyecek bir saldiri olması. Pica'nin vuruşunun Dof'a ne yapacağını sanıyorsun sen? Pica fazla vuruyor ki içinde saf gudnyok onun. Full taştan bir kol. Koka da eklemiyor. Luffy ise çelikten bile sert durumda çünkü Dof'un darbesi adama etki etmiyor. Saf gucu de o viteste o kadar fazla ki Dof 13332 metre uçuyor. Bak en sade şekilde açıkladım.
Manipule ettiği için falan dalgalanmıyor. Hiç uydurma şimdi. Şiddetinden ötürü oluyor. Aksi halde sürekli dalgalandırır. Neden vurmayı beklesin? Luffynin kaldırdığı yer kolezyomun olduğu yer. Altı boş. Pika da oraya vursa o da kaldırır. Pikanın vuruşu dofa zarar veremez koka kaplarsa. Ben bundan bahsetmiyorum. Bir zemine vurulduğunda pika daha iyi vurur diyorum. Siz ısrarla yok dofa vursa yok buna vursa. La banane kime vurduğundan. Luffy bırak G4ü G2 ile bile Pikanın o yumruğunu aşabilir. Sorun bu değil. Ben bundan bahsetmiyorum. Pika yumruğu kırılmayacağı bir yere vurarsa daha fazla etki eder diyorum. Luffy çelikten sert olmuyor. Böyle bir şey açıklanmadı. Bu senin uydurman. Hakisi aşıyor diye kesilmedi dof tarafından. Tıpkı smokanın juttesindeki haki, lawın hakisini aştığı için kesilmemesi gibi.

Dof kılıçustası değil. Lastiği hissedip kesemez. Ama craker kılıç ustası ve G4 luffyi bile kesebilir. Kılıç ustaları nefesi hissettimi kesiyor. Bu yüzden luffy G4 ile crakere bodoslama dalamaz. Kesilir. Dof crakerden güçlü bile olsa craker daha ters bir rakip luffye. Anlamıyorsunuz şunu gitti. Bir tarafta zarar veremeyen dof, ama diğer tarafta muhtemelen zarar verebilecek bir craker.

Adamın yerden 500 metre havadan yaptığı saldırı ile Dof'un hem savunmasını aşıyor hem de Dof'u indiriyor. O saldırının etkisi havadan yeryüzüne kadar etkisini devam ettiriyor ve sonuçta gördüğümüz yıkıma sebep oluyor. Pica'nın saldırısı Manga'nın kaçıncı bölümünde hatırlamıyorum. Biri diyebilir mi?

karolla

Adamın yerden 500 metre havadan yaptığı saldırı ile Dof'un hem savunmasını aşıyor hem de Dof'u indiriyor. O saldırının etkisi havadan yeryüzüne kadar etkisini devam ettiriyor ve sonuçta gördüğümüz yıkıma sebep oluyor. Pica'nın saldırısı Manga'nın kaçıncı bölümünde hatırlamıyorum. Biri diyebilir mi?
Dof altı boş olan kolezyumun olduğu yere düşüyor. Ne etkisi yav :) Asgar moria bile koca adayı ikiye böldü. Onun yumruğu da G4den güçlüydü.

@Dragon Sen ne kadar anlatsan da bazı kafaları değiştiremezsin :D Şaka gibi ama değil bazıları bir mangadaki ana karakteri kıskanıyor. Çok da şe'yapmamak lazım.

Hep dof'la olan savaşına göre yorum yapılmış. Hep o seviyede kalmış gibi konuşuluyor. Serinin başından beri limitlerini zorlaya zorlaya her savaşın sonunda güçlendi Luffy ve tayfa.

Her savaş sonunda level atlıyorlar işte. Hpleri, armorları, stat pointleri vs. artıyor. :) Sonra skill pointleri birikince yeni teknik açıyorlar:hhh::hhh::hhh:

Picanın yumruğu Luffyninkinden güçlü.
Zoro picayı kesti.
Kaptan zoro olmalı.
Luffy pis Luffy kaka.
Banzai Zoro !

Altı boş olan kolozyomun yanındaki binalar kırılıyor. EE? Bak millet kaçıyor. Aşağıda pikanın vurduğunda olanlara bak. Tüm millet havada. Ve bu yumruğu pika vurduğunda en son halinin yarısı kadar boyutta.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/748/5
Zeminle temas ediyor bir de. Ve yıktığı yer Luffy'ninkinden büyük bile değil. Luffy o kadar yukardan güçlü bir savunmaya karşı bu atağı yapıyor. Yetmiyor o atak etkisini o kadar yukardan aşağı yeryüzüne kadar kaybetmiyor. Vurduğu yerden itibarende üstünde onlarca binannın olduğu koskoca parselleri kaldırıyor havaya dikiyor. Az fotoğrafı yakınlaştır bak. Orda havaya kalkanlar parsel tabakalar üzerinde bildiğin binalar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık