Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy g3 gatling ile falan alabilir gibi geliyor bana.Gemiye yaptığı saldırıya benzer şekilde.İssho bile bir g3 yiyor hasar alıyor.Bu kraker herhalde g3 saldırılarını birşey olmamış gibi karşılayamaz.Kaçacak kadar da hızlı durmuyor.Bakalım olayı ne.

Kendi oğlunun ölümüne üzülmeyen
Oğlunun ölümünden emin değiliz. Ruhunu alıp tekrar yerine koyabiliyordur belki de.

Konu da çok tartışılmış doffy kıyaslaması ile cracker vs luffy. Luffy o gün chinjao ile dövüşmüştü en büyük handikapı oydu zaten. Yorgundu. Ama G4 kesinlikle problemli. Yeni dünyada dövüşler 3 5 saat sürmüyor artık. Akainu vs. aokiji, jack vs neko&inu. Luffy'nin dayanıklılığını arttırması gerekiyor.

Bir de bir şeye dikkat çekecem. Cracker 6 kılıç iki kalkan kullanıyor. G4 açılmadan pek hasar almayabilir kalkan sayesinde.

karolla

Luffy g3 gatling ile falan alabilir gibi geliyor bana.Gemiye yaptığı saldırıya benzer şekilde.İssho bile bir g3 yiyor hasar alıyor.Bu kraker herhalde g3 saldırılarını birşey olmamış gibi karşılayamaz.Kaçacak kadar da hızlı durmuyor.Bakalım olayı ne.
İsho hasar almadı. Bu tamamen sizin dayanaksız uydurmanız.

Siz hala anlamadınız luffynin karşısına neden bir kılıç ustası çıktığını. Burada öyle şeyler olacak ki tayfadaki zoronun önemini bin kat anlayacak luffy. Sonra dönecekler bir bakmışlar zoroya shogun atlıyor :D Diyecek bu ne la. Gelin köye gidek pişpirik oynayak.

Rise and Shine

En büyük isteğim G4 açsa bile dayak yemesi lütfen ODA ana karakter geldi diye yonkou'ların tayfasını güçsüz gösterme tek istediğim budur bu seriden.

La gelecek hafta çopparın tarafı gösterirse gör o zaman curcunayı.
Rakibi Yonkou'nun as üçlüsünden bu kadar erken harcanmaz.2 karşılıklı şov yapar vay falan deriz bir bahane olur biter.Benim tahminim vivre kartı yüzünden yarıda kesilir.

Lola'nın kartı muhtemelen ters köşe için kullanılacak. Ha sunu göstereyim de Mom'a, Sanji'yi de Jinbe'yi de alıp gidelim ehehe diye düşünürken Mom: Vayy demek o hain yelloz yasıyor ha? Falan diyecek, bizimkiler sok.

Kendi oğlunun ölümüne üzülmeyen, kızlarının isteği umrunda olmayan, kocasını cop gibi kenara atan kadın, kızı istedi diye yardım etmez. Hele ki o kız ben kendim evlenecem diye kaçan biriyse. Kadının bencilliği ortada, Lola'yı bulup rulete sokma niyeti varsa gram şaşırmam.
Luffyden başka bizim tarafta yonkonun kendisini bırakan kızı için böyle büyük bir güçten mahrum kalacağını düşünenen çıkmaz. :S Nami falan düşünmez böyle şeyler. :/

Aralarında öyle bir muhabbet olduğunu sanmıyorum. Yoksa Lolsa neden annesinin kartını onlara versin yardım amaçlı. Bir nevi başınız sıkışınca ona gidin demek bu. :/

Bizimkiler de kartı alıp gitmezler yanına tabi, kartın gücünü kullanırlar. Özellikle kart Nami gibi zeki birinin elindeyken.
Gerizekali çünkü. Bir dünya çocuğu var hepsinden zeki olmasini beklememek lazim. Pound da zaten çok zeki birine benzemiyor. Kadının bencilliği ortada. Mantalitesi de ortada, korsan ne isterse onu yapar. Yani dusun kadinin en sevdigi sey tatli, cocuklarina tatli isimleri vermis, en guclu adamlarina 'tatli komutanlar' demiş ama kendisine tatlı veren adayı sırf gecikti diye yakıyor. Yarın veya bir hafta sonra değil, ne zaman söz verdiysen o. Ve bu kadin dugun olacak demis. Lola falan dinlemez. Jinbecim sen cikacaksan rulete gireceksin demiş, Lola falan dinlemez. Neyse kafasındaki o. Baskasini umursamaz. BAA-da hazineyi kabul etme olayı da takdir edersin ki Mom hemen yıkmaya gelmesin yani olay BAA'da olmasın diye. Kurgu geregi bir kez sözünü çiğnetmiş zaten mangaka. Ikincisinin olma ihtimali bence yok.

@Mr Foseptik

Oradaki adamlar dur Muscat 'korkarsan ruhun uçar knk' diyecek kadar biliyorlar Mom'in meyvesini de geri koyabilecegini bilmiyorlar mi :( Adamlar oldu dediler. Ne demeye cesedi kaldırıldı bu adamin? Jinbe buna istediğini verdikten sonra oğlunu canlandiriverirdi. Ama adamin cesedi goturduler sonra da Mom'in kendi ruhundan yaptığı copculer ruh kırıntılarını topladi. Zaten insanlara verilemiyor ruh diye söylenmişti ek olarak.

Yıl olmuş 2016 Luffy son eğitimini almış dalmış yonkouların arasına hala Yonkouyu bırak sağ kolunu bile alamayacağını düşünenler var :(
Düşünemeyenler, sizleride de unutmadım kayıtsızım sadece.

Ne yani Luffynin bir daha eğitime falan gireceğini mi düşünüyorsunuz? Madem krakeri bile indirecek kadar güçlü değil KK nasıl olacak ?

Bu saatten sonra en fazla meyvesini uyandırır Luffynin G5i hazırdır çoktan.

Oradaki adamlar dur Muscat 'korkarsan ruhun uçar knk' diyecek kadar biliyorlar Mom'in meyvesini de geri koyabilecegini bilmiyorlar mi :( Adamlar oldu dediler. Ne demeye cesedi kaldırıldı bu adamin? Jinbe buna istediğini verdikten sonra oğlunu canlandiriverirdi. Ama adamin cesedi goturduler sonra da Mom'in kendi ruhundan yaptığı copculer ruh kırıntılarını topladi. Zaten insanlara verilemiyor ruh diye söylenmişti ek olarak.
Muscat deneni sadece o defalık çizmemiş olsaydı yani öldürmek için çizdiği bi karakter olmasaydı bi şekilde saçmalar geri getirirdi onu Oda. Bu da en büyük eksiği zaten :(

İsho hasar almadı. Bu tamamen sizin dayanaksız uydurmanız.

Siz hala anlamadınız luffynin karşısına neden bir kılıç ustası çıktığını. Burada öyle şeyler olacak ki tayfadaki zoronun önemini bin kat anlayacak luffy. Sonra dönecekler bir bakmışlar zoroya shogun atlıyor :D Diyecek bu ne la. Gelin köye gidek pişpirik oynayak.
He he suratına makyaj yapmış süs niyetine çizmiş mangaka.Sonraki sayfalarda niye yok deme şimdi boşa.Her darbe uzun süreli kalıcı iz bırakmaz çok ciddi olmadığı sürece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık