Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asit asit no mi teorisi de böylece yalan oldu. Ayrıca bu Big Mom da ne zevksizmiș yahu. Koskoca yonkousun daha yakışıklı koca bulamadın mı? Meyve korkmayana ișlemiyordur diyorsunuz eğer öyleyse Big Mom one piece alemindeki coğu kişiyi yenemez. Tabi muazzam bir hakisi ve fiziksel gücü yoksa. Bu arada acaba Big momun ödülünü görür müyüz? Jack bile bir milyarsa ben Big mom dan yüksek bir ödül bekliyorum.

Şu sevdiği için miydi kurtulmak için miydi ne, elma suyu isteyen eleman hem koca hem de meyveyi biliyor. Adam büyük ipuçları verecek.

Nihayet Lola bahsi geçti. Yalnız bütün bölümü metin halinde okuduk ne anlamı kaldı şimdi :(

Big Mom'ın meyve gayet anlaşılır ama adamlarını yemesi ve ağzından asit akması falan havada kaldı heralde onu başka şekilde açıklayacak Oda.

Sanji tarafı yok mu acaba bölümde?
Adamları dediklerin de büyük ihtimalle meyvesiyle kişilik verdikleri şeyler, büyük ihtimalle yenilecek şeylerden :/

Ağzından asit akması da arada kafayı belli yemeklerle bozmasının tezahürü.

edit: tabi bunlar hep 'bence'

Bu tarz bir güce karşı nasıl savaşılır ki ? Enteresan bir şey, sen ona yumruk atıyorsun o senden ruhunu çekiyor.... Şöyle meyveleri görünce Teach'e bir kez daha saygı duydum, hakkaten uğraşılmayacak derecede abidik kubidik şeytan meyvesi güçleri var, bunlarla başa etmenin yolunu karanlık gücünde aramış ve haklıymış adam. Yıllarca aranacak ve uğruna nakamasını öldürecek kadar ileri gitmesi boşa değilmiş.

Asit asit no mi teorisi de böylece yalan oldu. Ayrıca bu Big Mom da ne zevksizmiș yahu. Koskoca yonkousun daha yakışıklı koca bulamadın mı? Meyve korkmayana ișlemiyordur diyorsunuz eğer öyleyse Big Mom one piece alemindeki coğu kişiyi yenemez. Tabi muazzam bir hakisi ve fiziksel gücü yoksa. Bu arada acaba Big momun ödülünü görür müyüz? Jack bile bir milyarsa ben Big mom dan yüksek bir ödül bekliyorum.
Niye yenemesin? Sıradan birinde 10 doruki gucu var. Bu kadın bin tane sıradan kişinin ruhunu kendi içine alsa etti sana fazladan 10 k doruki. Luffy de g4 ile sağlıyordur bu derece artışı ancak onunki sınırlı süre iken muhtemelen bu kadında böyle bir sinir yok. Direkt onune gelenin ruhunu cekebilse asıl o zaman sacma olurdu. Ne o la oyle Shanks'a Muscat muamelesi yapacak :D

Bu tarz bir güce karşı nasıl savaşılır ki ? Enteresan bir şey, sen ona yumruk atıyorsun o senden ruhunu çekiyor.... Şöyle meyveleri görünce Teach'e bir kez daha saygı duydum, hakkaten uğraşılmayacak derecede abidik kubidik şeytan meyvesi güçleri var, bunlarla başa etmenin yolunu karanlık gücünde aramış ve haklıymış adam. Yıllarca aranacak ve uğruna nakamasını öldürecek kadar ileri gitmesi boşa değilmiş.
Teach harbi baya sağlam kafa yormuş bu işe. Üstelik WB nin öfkesini çekebilecek kadar da ileriye gitmiş. Buradan zaten yami yami nin nasıl bir şey olduğu ortaya çıkıyor.

Teach harbi baya sağlam kafa yormuş bu işe. Üstelik WB nin öfkesini çekebilecek kadar da ileriye gitmiş. Buradan zaten yami yami nin nasıl bir şey olduğu ortaya çıkıyor.
@amaneden kızıyor biz en iyisi Teach konusuna bir son verelim. :tmm:

Ruh meyvesi hakkaten sağlam bir şeytan meyvesi gücüne benziyor, özellikle rakibin ruhundan alıp kendi gücünüde arttırıyorsa önünde duracak kişi çok az olur kaldı ki Big Mom'ın fiziksel özellikleride son derece üst seviyede gözüküyor, Amiral falan dinlemez Kaido'ya, Shanks'a gideri var.

Nami, Carrot'ın üstü sayılabilecek Wanda'yı dövmemiş miydi yav. :S
Wanda ne Zaman üst olmuş.:/ Nami kesin bir pislik yaptı, Carrot'u itmiştir düşmanın önüne kendide öyle kaçmıştır.

Bu Mom'un kişiliği meyve yedikten sonra mı değişti yoksa hep psiko muydu? Milletin ruhunu çeke çeke sıyırmışdır bence.:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık