Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 834 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence çok doğru demiş, şuan ki Luffy 100 yıl dövüşse alamaz feci bi power up lazım. Ki adamın koka yaptığını düşünsene o cüsseye. Ki bana kalırsa bu yüzden ölümsüz Kaido.
Bencede g5 şart şöyle bedeni hafif kalinlaşıp kas yıgnı haline dönüşüp
elektirikli yada hava gibi şok dalgaları oluştursa süper olur.

Bunlara gerek yok. İri bi cüsseye sahip olup fuul beden koka lazım. Kaido'yu yıkmak istiyosan ondan daha dirayetli olman lazım, bu da Kaido'dan daha iyi bi fiziksel güçle mümkün.
E. oda kendi diyo zaten luffy'nin yumruklarını cok güçlü göstersem
kimse tatmin olmaz diye.

ateş olabilir g5 full yarı beden koka ateşli gene iri cüsse.

Yami

H.Hakiyi biraz açsın yeter bence. Hala tam olarak ne olduğu belli değil.
Bu arc onu kassa iş görür. Shanks gibi bir bakışa gemi çatlatıp , gökyüzünün ikiye ayrılmış diliminden bir parçasına sahip olabilir.
Ek olarak kölelerin boynunda ki o patlayıcı yönlendirme olayı da bana göre h.haki ile alakalı.

karolla

Kaido'nun gücü tam olarak ne ile alakalı asıl önemli nokta o bence.
Luffy fizik güçle dövüşen bir adam. Meyvesinin de yan etkisi çok fazla ve bedeni yoruyor. Kaidouyu roger bile yumruk yumruğa yenemez bence. Belki de roger döneminde kaidou daha korsan bile değildi. Belki de hiç kapışmadılar. Zira kaidou WB'den bahsederken rogerdan hiç bahsetmedi.

Yani roger döneminde kaidou muhtemelen korsan bile olmayabilir. Kendi halinde birisi olup roger öldükten sonra korsanlığa ilgi duymuş da olabilir. Genç Wb'nin kaidoudan güçlü olduğunu düşünüyorum deprem meyvesi ile. Ama WB'den çıkar depremi kaidoyu alamaz bence.

Genç garp da kaidouyu alamaz gibime geliyor. Yumruk yumruğa dövüşte bu adamı ben yenilmez görüyorum. Ancak meyve ile kılıç teknikleri ile falan yenilebilir gibime geliyor. Bu sebeple luffynin kaidouyu yenmesi için kaidounun amiraller veya diğer yonkoular ile dövüşüp çok ciddi yara alması lazım. Sapa sağlam bir kaidouyu luffy alamaz. Luffynin alamayacağı rakipleri de mangaka serinin dışına bir şekilde itiyor. Mesela WB'yi öldürdü. Dofta lawla ittifaka soktu. Kaidou da başkaları tarafından aradan çıkarılabilir belki. Ben olaya mihawk veya shansin de dahil olacağını düşünüyorum.

MDL_Roronoa

Kaidou'yu nasıl yenersin ?

1-Hakin hakisini aşarsa yenersin.
2-Şeytan meyvesi varsa ve zayıflığa sahipse oradan yürüyüp yenersin.
3-G4'ten güç ve hız anlamında daha etkili teknik bulursan yenersin.
4-Fantastik bir meyven varsa sugar gibi, dokunabilirsen rahatça yenersin.
5-Power up alırsın anlık ve devamlı olarak, Kaidou'nun gücünü aşarsın ve yenersin.
6-Oyunu iki kişilik yaparsın, konsolu karşı taraf yaparsın, kendi adamınla oynayıp onu döversin.

Yami

Fiziksel güç olarak Kaido zirve galiba. Hatta galiba değil öyle. Lakin her zaman savunduğum gibi meyve faktörü işte fiziksel gücün önüne geçebiliyor. Ne kadar çalışırsan çalış bir lavın yok ediciliği, yıldırımın hızı veya depremin yıkıcılığına kavuşamayacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık