Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 834: Hayalim

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    118
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne güzel bölümdü be. Bege güldürdü. Bebek müthiş olmuş. :D
Pekoms reyiz ölmez. O balıklar Jinbe'nin balıklarına benziyordu, altından Jinbe çıkar onun, kurtarır Pekoms'u. Kendisi de arkadaşlarının yararı için gurur onur dinlemeyen biri zaten. Mama'dan kaçınması bunandır. Bir şekilde bizimkilere ulaşayım da nasıl oluyorsa olsun düşüncesindedir.

CC'nin halleri şahaneydi. Aklıma Jack Sparow geldi niyeyse. Bu kez konuşarak kurtulamayacaksın derlerdi ona. O kadar konuşma boşa gitti. Şimdi iki hafta içinde dev yapmayı değil de bölgenin zayılıklarını öğrenip kaçış planlayacak ve umudunu bizimkilere bağlayacaktır.

Son sahne dillere destan olmuş zaten. Zırtapoz Luffy ya, hepsini paketleyip atmış ortalığa. :D

Sanji'ye ayrı bir şerh düşelim.

Reyiz ellerini kullanmak zorunda kalabilir. Şu an fena ikilem içinde. Belki babasının zamanında öğrettiği kılıcı bile kullanır. Geçmişi hatırlayıp öfkelenmesindeki yoğunluk hoşuma gitti. Durum psikolojisini çok ağır veriyor Oda, insanın yüreğine işliyor adeta.
Bizimkilerin geldiğinden haberi yok sanırım. Olsa ne yapar ne eder onlara katılır, içeriden yardım eder vesaire. Ancak işler öyle yürümeyecek maalesef. :/ Ablası ya yardım edecek ya en büyük darbeyi vuracak. Şu an için yardım edecek gibi görünüyor.

Son düzenleme:
Genelde tayfaya hep bir kişi katılır bu jınbei olacak.
ceasar kaido arc dan sonra katılabilir.
ama carrot olmasa olmaz oldu tayfada görmek istiyorum.

Ne güzel bölümdü be. Bege güldürdü. Bebek müthiş olmuş. :D
Pekoms reyiz ölmez. O balıklar Jinbe'nin balıklarına benziyordu, altından Jinbe çıkar onun, kurtarır Pekoms'u. Kendisi de arkadaşlarının yararı için gurur onur dinlemeyen biri zaten. Mama'dan kaçınması bunandır. Bir şekilde bizimkilere ulaşayım da nasıl oluyorsa olsun düşüncesindedir.

CC'nin halleri şahaneydi. Aklıma Jack Sparow geldi niyeyse. Bu kez konuşarak kurtulamayacaksın derlerdi ona. O kadar konuşma boşa gitti. Şimdi iki hafta içinde dev yapmayı değil de bölgenin zayılıklarını öğrenip kaçış planlayacak ve umudunu bizimkilere bağlayacaktır.

Son sahne dillere destan olmuş zaten. Zırtapoz Luffy ya, hepsini paketleyip atmış ortalığa. :D
Şunlara da benziyorlar :T

CC kendini karı kıza vermeyince ilacı bulurmuş bi de :T BM'nin hayali de çok anlamlı :D Herkesi dev gibi yapmak yerine kendine liposakşın yaptırsa...

Bege mitozla üremiş heralde :/
Bege'nin görünmesi hariç bölümü çok beğendim. Özellikle Sanji'nin bağırması yüreğimi dağladı :(

Sezar'ın hakkı Sezar'a, bu adam tayfaya gelecek, gelmeli. :good:
Forumdaki hancock sevgisi üzüyor. :(
Ha bir de Shanks yokmuş bölümde, gaçhayım ben :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık