Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılmıyorum.Luffynin durumu aynı değil. Adam açıkça güçsüz olduğu için sanjiyi ayırıyor öbürlerinden.
Ya tabiki aynı değil ama Oğullarının güçlü olmasını istiyor adam psikopat. Normal bir insan zaten saygı duyar bak misal GARP istese gidip Luffy ağzına mıçıp kodese tıkıp zorla marine yapa bilirdi ama o konuda ayrılıyor.
Benim demek istediğim adam Sanjiye böyle davranıyor diye kötü değil adamı kötü olduğu gösteren daha psikopat bir olay var Kelleler ile foto çektirmiş adam :D

Ama dediğim gibi aslında o krallar Kötüydü işte ne bilim bu adam kahraman işte yağlar ballar bize bu adamı gene iyi biri olarak verirse ODA şaşmayın diyorum ;)

Üçlü'nün arkasındaki babaları değil mi ? Ayrıca Sora'nın robotu ya Vinsmoke ailesinin teknolojisiyle yapıldı.O zaman Vinsmoke ailesinden biri çıkabilir.Ya da Vegapunk tasarladı :D

Üçlü'nün arkasındaki babaları değil mi ? Ayrıca Sora'nın robotu ya Vinsmoke ailesinin teknolojisiyle yapıldı.O zaman Vinsmoke ailesinden biri çıkabilir.Ya da Vegapunk tasarladı :D
Dönüşüm geçiren Robot diyor en son Vegapunk böyle bir şey denediğinde başaramamış [ Franky diyor bunu onun hayalini gerçekleştirdim diye ]
Robot meyvesidir eğer gerçekse oda :D
Martı yüzünden herkes Sengoku diyordu ama harbiden Sora aileden biri çıkabilir.
Ek olarak Vergo eskiden bunların adamı olabilir tip felan çok benziyor bu bölümdeki adama :p

Dönüşüm geçiren Robot diyor en son Vegapunk böyle bir şey denediğinde başaramamış [ Franky diyor bunu onun hayalini gerçekleştirdim diye ]
Robot meyvesidir eğer gerçekse oda :D
Martı yüzünden herkes Sengoku diyordu ama harbiden Sora aileden biri çıkabilir.
Ek olarak Vergo eskiden bunların adamı olabilir tip felan çok benziyor bu bölümdeki adama :p
Şimdi baktım kafasındaki martı da canlıymış la.Ben onu şapka zannettiydim :D

Sora North Blue'yu Germa'dan kurtaran adam mı acaba? Hem tek kişi imiş. Ben Sora'yı da Germa gibi ordu sanıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık