Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz zorbalık gördü diye ailesinden mi kaçtı bu yani? Bu yüzden mi ailesini falan sevmiyor, iyi muamele görse demek o da Vinsmoke olacaktı. Beni çok açmadı bu spoiler.

Biraz zorbalık gördü diye ailesinden mi kaçtı bu yani? Bu yüzden mi ailesini falan sevmiyor, iyi muamele görse demek o da Vinsmoke olacaktı. Beni çok açmadı bu spoiler.
Kısa bi flashback gösterilcek sanırım,ileride farklı şeylerde çıkabilir sadece zorbalıktan kaçtığını sanmıyorum

Bir hile bir şaşırtmaca vardır. Direk hiyerarşi belirlemeyin. Öyle olsa Luffy CC'den güçsüzdü. Zoro da Yeti Kardeşlerden.:D

Bir hile bir şaşırtmaca vardır. Direk hiyerarşi belirlemeyin. Öyle olsa Luffy CC'den güçsüzdü. Zoro da Yeti Kardeşlerden.:D
Sanji'nin yenilmesi için hile aramaya ne gerek var, babası daha Sanji'yi ezemiyorsa o büyük hayallerini unutsun.:/ Zoro ile Luffy'nin durumu aynı değil. Onlar bariz üstündü.

Sanji'nin yenilmesi için hile aramaya ne gerek var, babası daha Sanji'yi ezemiyorsa o büyük hayallerini unutsun.:/ Zoro ile Luffy'nin durumu aynı değil. Onlar bariz üstündü.
Dediğim gibi görmeden konuşmamak lazım. Zamanında Lucci'de fırlatmıştı Luffy'i. Yani direk karar vermemek en iyisi.

Dediğim gibi görmeden konuşmamak lazım. Zamanında Lucci'de fırlatmıştı Luffy'i. Yani direk karar vermemek en iyisi.
Sanji babasından güçlüyse vay o ailenin haline diyorum. Hiç korkmaya gerek yokmuş, o kadar Nova geziyor piyasada ve daha bir sürü güçlü korsan vardır. Big Mom böyle bir müttefik için boşa kasıyor. Baba baya sağlamdır, ama kardeşler arasında denklik falan olabilir. Luffy-Lucci yine aynı şey değil. Luffy'nin modları varmış ve ayrıca ana karakter o.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık