Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 832: Germa Krallığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    130
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olay nefrete dayalı.Sanji babası elleriyle dövüştüğü için ellerini kullanmıyor herhal :D Babasının zalimliklerini hatırlamak istemiyor.Sanji'ye dair güzel bi fb gelecek.
Anasını göreydik iyiydi, ablasına bakarak biraz çıkarım yapıyoruz ama işte... Anne çok özel çıkacak.:D
Carrot tayfaya gelmezse Eiichiro Oda adam değildir. Ne güzel karaktermiş bu Carrot :D
İlk günden beri diyorum, Carrot'u izleyin daha neler neler yapacak.:D
Bu minkin elektrikli saldırılarının kaynağı açıklanmış mıydı ? Ben kaçırmışım.
Böyle şeyler sürekli rahatsız ediyor beni. Naminin element bükmesi , sanjinin ateş ...
Neyse hadi onu geçtim mink gayet sağlam tayfada olsa güzel olur diye düşündüm bu bölüm.
Onun yanı sıra orman mevzusu baydı. VE sanjinin tipik davranışlarını göremiyoruz o üzüyor.
Bizim sapık gitti yerine başkası geldi. Yani en zor durumlarda bile luffy veya Ace kendilerine özgü hareketler sergiliyorlar.
Lakin Sanji bayağı değişti bu noktada rahatsız edici.
Babası ile olan meselesi sağlam bir kaynağa bağlanır umarım. Bu arc herşey çok tuhaf beğenemiyorum.
Elektrik sırrı açıklanmadı, belki özel biriyle vs atarken açıklar.

Bölüm baya iyiydi 12 geminin bir krallık oluşturması falan bunlarda aslında bir nevi korsan yonko organizasyonu kadar organizasyonları var bunlarında. Jajjiyi de çok iyi tasarlamış ben çok güçlü olduğunu düşünüyom. Yonko çıksa şaşırtmazdı ama o kadar yoktur.:(

Reiju babamız Germa'nın bir kez daha kuzey denizlerine hükmetmesini istiyor diyor. Zaten daha öncede verilmişti bu bilginin bir benzeri fakat bu şekilde verilmemişti. Benim bu cümleden çıkarımım şu Germa66 Kuzeye hükmetmiş fakat sonradan kontrol ellerinden alınmış. Acaba Roger ile bir geçmişi olabilir mi ? Jajjinin? Yani ilk hükmedişine son veren Roger iken bu sefer direkt olarak hayalini gerçekleştiremeden hayalini elinden alacak kişi de Luffy olur mu dersiniz ?

Yami

Chopperi döver len bu Carrot. Acayip sağlam hem daha tatlı.
Chopper imajı yıkılıyor...

O değilde şimdi fark ettim o yaratık gibi olan şey, Choppi'yi adamdan saymamış.:D Carrot ve Nami'yi söyleyip geçiyor. İnsan meyvesini harcadı resmen, Carrot neler yapardı o meyve ile. Hem hayalse Law devralırdı o hayali, ailem hastalıktan öldü herkesi ben iyileştireceğim derdi olur biterdi.

Yami

O değilde şimdi fark ettim o yaratık gibi olan şey, Choppi'yi adamdan saymamış.:D Carrot ve Nami'yi söyleyip geçiyor. İnsan meyvesini harcadı resmen, Carrot neler yapardı o meyve ile. Hem hayalse Law devralırdı o hayali, ailem hastalıktan öldü herkesi ben iyileştireceğim derdi olur biterdi.
Bu arc Chopper bitti resmen ya :(

Onepiece de bir sahne vardi cocuk lanetli diye bir flashback geçmişti anime de o Sanji miydi tam hatirlamadim şuan kaşlari sebebiyle idi sanirim.
Hatirlayan var mi anime izleyenlerden?
Mangada var miydi öyle bir sahne hatirlamadim şuan.
Yanlış hatırlamıyosam strong world zero da vardı duvalın doğumunu gösteriyorlardı kadın lanetlendik diyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık