Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 831: Gizemli Ormanda Macera

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Nami sadece güzelliğiyle öne çıkan bir karakter." Diyen arkadaşlar burada mı, bir selam vereyim. :D

Orta bir bölümdü.

Senin Nami'yi kapıştırdığın Devon, en kötü Jinbei ayarıdır la, Carrot tabi ki geçecek. Orada Luffy bulamıyor ama Carrot buluyor Sanji'yi, Nami'yi Luffy değil Carrot kurtarıyor yine.:D
La utanmasan Carrot Luffy'den iyi diyeceksin. Senin fani olduğun karakter hakkinda seninle konuşulmuyor. :)
Biz gücsuz demiyoruz ama sen cok abartiyosun. Neyse diğer tavsan carrotun sevgilisi cikar mi ne diyosun bu işe :D

Hâlâ madem ara verecek güzel bölüm vereydi kafası var. Valla ne diyim.
Bölüm iyiydi. Yüz tane Alice göndermesi var.

La utanmasan Carrot Luffy'den iyi diyeceksin. Senin fani olduğun karakter hakkinda seninle konuşulmuyor. :)
Biz gücsuz demiyoruz ama sen cok abartiyosun. Neyse diğer tavsan carrotun sevgilisi cikar mi ne diyosun bu işe :D
Luffy'den iyi değil ama Sanji'ye yakon seviyede gibi geliyor. Ayrıca bu bende Sanji'yi seviyorum derken ciddi miymiş, Sanji diye koşuyor falan.
Öyle bir şey yok, başka tavşan falan çıkmaz. Tek Carrot var. Dikkat ettim de k. hakisi falan var mı diye konuşuluyor, şaşırdım. Ben ileride h. haki açar mı diye konuşmanızı beklerdim.:D

Carrot biraz kendini göstersin Jinbei ile vs konusu açarım rahat ol.;)

Son düzenleme:

Kral

Gerçekten saçmalamaya başladı bazıları milyonda bir çıkan haki carrotta olma ihtimalini konuşuyorlar bişey demiyorum:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık