Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 831: Gizemli Ormanda Macera

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geceye doğru bölüm hakkındaki detaylı yorumumu atacağım. Ama hani çok da ezmemek lazım, bu tarz bölümler olmadan OP ilerlemeyecek çünkü.

İnu-Neko sadece bir basamak la, Carrot onları fazlasıyla aşacaktır. H. haki çıkmayabilir de iyi bir meyve yerse zaten Fuji'nin üstüne biner. Fuji'yi ileride geçer gibi, zaten meyvesi olmasa Fuji o kadar da güçlü değil.

Sanji ne yaptı ona da amiral olacak diyorlar, Dof onu 2 sn de kitledi, Carrot o duruma düşmezdi. Carrot ilk 4'ten biri ile eşleşir, bu arc Zoro'nun boşluğunu doldurabilir.

Forumda hiç bir yerde küfür edemezsin, ama ima edecek şekilde salla o başlıkta sıkıntı olmaz.
Ahahahahhahahaahaha :D :D
Fuji'nin üstune mi biner ahahah :D
Kahkaha atiyorum şuan selim yeminle.

Aha şimdi de Carrotu Sanjinin ustune cikardin. Yandik ben gidiyorum bu yaziyi gördükten sonra 10 gün daha Kf ye girmem ben :D :D
@amaneden attığın incelemedeki elma suyu ayrıntısı güzelmiş :D

Hayırlı olsun :)

Sevdiğin birşeyi yapmana teşvik ediyorum seni :/ Kötü mü ediyorum :(
Yok da pek beni düşünmüyormuş gibi göründü hatta benden kurtulmak istiyormuşsun gibi bir durum oluştu.:( :(

karolla

İnu-Neko sadece bir basamak la, Carrot onları fazlasıyla aşacaktır. H. haki çıkmayabilir de iyi bir meyve yerse zaten Fuji'nin üstüne biner. Fuji'yi ileride geçer gibi, zaten meyvesi olmasa Fuji o kadar da güçlü değil.

Sanji ne yaptı ona da amiral olacak diyorlar, Dof onu 2 sn de kitledi, Carrot o duruma düşmezdi. Carrot ilk 4'ten biri ile eşleşir, bu arc Zoro'nun boşluğunu doldurabilir.

Forumda hiç bir yerde küfür edemezsin, ama ima edecek şekilde salla o başlıkta sıkıntı olmaz.
Şaka falan herhalde yapıyorsun. Fuji meyvesiz de canavar olarak adlandırılıyor. Boş beleş adama meyve vermiyorlar yani. Fujinin meyvesini sanjiye versen sanji amiral mi olacak? Meyve haki gücünü fiziksel gücünü mü arttırıyor? Her amiral hayvan gibi dayanıklılığa sahip.

Carrot bizim tayfadan en fazla frankye denk olur. 2 tane saldırıdan sıyrıldı diye kızı amiral yaptınız.

Şuan luffynin yanındaki en güçlü adam kaplan eleman. O da bir zoro etmez. Belki ondan sonra tavşan gelir. O da sanji ve franky yok diye.

Luffy - inu sama
Zoro - neko sama

Diğerleri ezik.

Yami

Amiralleri sadece meyvelerden ibaret sanan bir kitle var. Ve ben çok üzülüyorum :(

Ahahahahhahahaahaha :D :D
Fuji'nin üstune mi biner ahahah :D
Kahkaha atiyorum şuan selim yeminle.

Aha şimdi de Carrotu Sanjinin ustune cikardin. Yandik ben gidiyorum bu yaziyi gördükten sonra 10 gün daha Kf ye girmem ben :D :D
Nami vs Devon olur diyen sensin hatırlatırım, seviye 6 mahkumu. Daha Nami basit canlılardan kaçamıyor. Carrot ise önce Zoro'ya daldı, ve atağından sıyrıldı. Gemide ise Luffy'nin boynundan ısırdı, Luffy tepki veremedi, ayrıca gemide baya bir uzaktaydı. Sanji'den daha çevik gözüktü bana. Totalde Sanji daha güçlü olabilir. Neyse 2-3 ay içinde bazı şeyler netleşir.:D
Şaka falan herhalde yapıyorsun. Fuji meyvesiz de canavar olarak adlandırılıyor. Boş beleş adama meyve vermiyorlar yani. Fujinin meyvesini sanjiye versen sanji amiral mi olacak? Meyve haki gücünü fiziksel gücünü mü arttırıyor? Her amiral hayvan gibi dayanıklılığa sahip.

Carrot bizim tayfadan en fazla frankye denk olur. 2 tane saldırıdan sıyrıldı diye kızı amiral yaptınız.

Şuan luffynin yanındaki en güçlü adam kaplan eleman. O da bir zoro etmez. Belki ondan sonra tavşan gelir. O da sanji ve franky yok diye.

Luffy - inu sama
Zoro - neko sama

Diğerleri ezik.

İnu-Neko vs Jack 5 gün sürdü, Carrot ise bizim ikiliyi aşacaktır ve meyve de yerse neden olmasın? Fuji'den meyveyi çıksak kör, sürekli haki kullanmak zorunda kalan bir adam ortaya çıkıyor. O meyveyi çıksak Fuji büyük oranda güç kaybı yaşar. Meyvesi onu dokunulmaz yapıyor. Diğer üçlü gibi değil, kör adam safi haki ile ne kadar dayanabilir?

Pedro hain çıkacak ondan çok bir şey beklemeye gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık