Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Fuji olması normal, o da kumarcı. Tipi de benziyor her türlü. sakal ve saç seyrekliği tipi vs. aynı

Jinbei ölsün zaten, bir işe yaramaz. Yarın Luffy düşşe hemen gider başkasına kitabe falan hediye eder abi çeker.:/

Güçlü kişi arıyorsanız Carrot var zaten, güç açığını fazlasıyla kapatır.

Bir kere 500 milyonluk adamın arcı yani şimdiki zaman ikincisi Oda'nın oraya fuji benzeri adam koymasının nedeni ray-san ve fujinin kumarcı olmasından dolayı oda sensei oraya bir atıfta bulunuyor ayrıca fuji dofu teslim ettiyse luffyleri takip ediyordur olay bu yani bence... Gerisine bölüm çıkınca bakarız artık.

Kol, bacak gitmiş bir jimbei işe yaramaz. Ya ölür ya da tayfaya gelmeden emekli olur. Ama ben gelmesini isterim. Umarım sağlam bir şekilde gelir.
Kapaktaki fuji değil bence

Kapakta ki vasıfsız Fujinin küçük kardeşi falandır kesin.. :D onu geçtim Jinbei kafan mı güzel senin durdu durdu Sanjinin öne çıkacağı arc da bir de bunun kol ve bacak kopmasını izleyeceğiz. Hiç de gelmesini istemiyordum. Kol ve bacağı da kopmaz baktı Jinbei kararlı kol ve bacak çıktığında açıyor hadi kesin alın falan diyor. BM de hmm senin gerçekten gözün dönmüş Jinbei anlıyorum hadi defol git der artık. :(

Kapakta ki vasıfsız Fujinin küçük kardeşi falandır kesin.. :D onu geçtim Jinbei kafan mı güzel senin durdu durdu Sanjinin öne çıkacağı arc da bir de bunun kol ve bacak kopmasını izleyeceğiz. Hiç de gelmesini istemiyordum. Kol ve bacağı da kopmaz baktı Jinbei kararlı kol ve bacak çıktığında açıyor hadi kesin alın falan diyor. BM de hmm senin gerçekten gözün dönmüş Jinbei anlıyorum hadi defol git der artık. :(
+19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık