Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 829 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pudding üvey kızı bence ztn sacmaydı 80 tane cogu olması alice harikalar diyarında ordakı kralice alice kızı felan yapmaya calsıyodu yanlıs hatırlamıyosam.Oda o hikayeden etkilendigi belli.

Noluyor ya. Hani bu jimbei big mom ile ilişkisini kesip tayfaya katılacaktı. Gitmiş daha big mom'a tatlı getirmiş. Bu big mom umarım seni balık ekmek niyetine yer. Ztn hiç sevmiyorum seni. Hain balık:of:

Noluyor ya. Hani bu jimbei big mom ile ilişkisini kesip tayfaya katılacaktı. Gitmiş daha big mom'a tatlı getirmiş. Bu big mom umarım seni balık ekmek niyetine yer. Ztn hiç sevmiyorum seni. Hain balık:of:
jinbei işlerim var diyordu. Gömmek için henüz çok çok erken. Ve kolay da değil Big Mom'a hadi ben kaçar artık Hasır Şapkayım demek. Ki hainlik bekleyeceğim son kişilerden biri Jinbei. Hain olacak olsa Luffy'yi mfde kurtarmaz, BAA'da kanını vermezdi.

Cass iyidir de onlar da saçmaladı şu son sezon özellikle. Zoro geç görünecek gerçi arc uzadıkça. Tamam tamam kendince sebeplerin var, haklısın. :)
Kolay değil 11 sezon, benim için sıkıntı yok devam etsin :gamyon:
Op bir bölümde anlatacağını eşit üç parçaya bölüyor ardından üçüncü hafta ara verip bir bölümü bir ayda çıkarıyor ama adam ticaretin hilesini bulmuş yapacak bişey yok :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık