Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mihawk

Yok be.Puding de tatlı. :)

Evet.Sadece bölümle ilgili bilgi içeren metinler ve resimler paylaşılıyor o başlık altında :)
Senin de Sanji fanı olduğunu biliyorum. Sanji'ye şimdiye kadar karşılık veren tek kişi Violet değil mi? Ben Sanji için en iyisini istiyorum. All Blue Prensesi Violet olur.

1 ve 2'yi tanıtıyorsa yine Sanji olmayacak galiba bölümde. :/ Babası da keza...
Okuduğum spoilerlardan birinde Puding'in Sanji'yi zaten gördüğü ancak Sanji'nin onu çoktan unuttuğu yazıyor. Ne alaka acep?

Kapak olayı da tuhaf. O kızın çoktan yolculuğa çıkmış olması gerekiyordu. Hala BAA'da ne yapıyormuş, anlamadım.
Haftaya ara... :mad:

Edit: Gerçi sadece okyanusun altından üstüne çıkacaklar.

Son düzenleme:
1 ve 2'yi tanıtıyorsa yine Sanji olmayacak galiba bölümde. :/ Babası da keza...
Okuduğum spoilerlardan birinde Puding'in Sanji'yi zaten gördüğü ancak Sanji'nin onu çoktan unuttuğu yazıyor. Ne alaka acep?

Kapak olayı da tuhaf. O kızın çoktan yolculuğa çıkmış olması gerekiyordu. Hala BAA'da ne yapıyormuş, anlamadım.
Haftaya ara... :mad:
Unutma yok.
Kaşları kıvırcık dahi olsa oldukça tatlı ve centilmen biriydi. Gözleri kalp kalpti ama bana çeşit çeşit tatlılar yapmanın inceliklerini öğretti! O benimle aynı tür şeylere ilgi gösteren bir adam! Bacakları siyah ama oldukça güçlü ve güvenilir...!!
Ayrıca, Pudding'e Sanji'yi sevip sevmediğini sorduklarında, telaşlanmış ve bunun annesine kaldığını söylemiş. Sanji, Pudding'e, "Seninle evlenmek istiyorum ama evlenemem. Arkadaşlarıma dönmeliyim." demiş. Tayfa, Sanji'nin bir kızı reddetmesine şaşırmış.

Senin de Sanji fanı olduğunu biliyorum. Sanji'ye şimdiye kadar karşılık veren tek kişi Violet değil mi? Ben Sanji için en iyisini istiyorum. All Blue Prensesi Violet olur.
Violet olsa iyi olur,çok da güzel olur ama Puding çok sevdirdi bana kendini son bölümde. :) Biz hayal kuruyoruz ama Sanji'nin sonu yine tek kalmak olacak gibi geliyor bana :(

Bu arada Sanji fanı değilim ben :) Luffy ve Marco fanıyım.Ama severim kendisini.Forumda ezildiğini düşündüğümden çok savunurum kendisini.Bu gidişle fanıda olacağız zaten :/

Unutma yok.
Kaşları kıvırcık dahi olsa oldukça tatlı ve centilmen biriydi. Gözleri kalp kalpti ama bana çeşit çeşit tatlılar yapmanın inceliklerini öğretti! O benimle aynı tür şeylere ilgi gösteren bir adam! Bacakları siyah ama oldukça güçlü ve güvenilir...!!
Ayrıca, Pudding'e Sanji'yi sevip sevmediğini sorduklarında, telaşlanmış ve bunun annesine kaldığını söylemiş. Sanji, Pudding'e, "Seninle evlenmek istiyorum ama evlenemem. Arkadaşlarıma dönmeliyim." demiş. Tayfa, Sanji'nin bir kızı reddetmesine şaşırmış.
Şurdan okumuştum ben.
''Purin has seen Sanji before but Sanji has already forgotten her.''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık