Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taban almıyorun o seviyeye yakın veya o seviyededir diyorum.
Sanjji'nin en güçlü olduğunu da sanmıyorum o kadar da değil bence abartmamak lazım :)
Güzellik olarak en güzel kızı puding olsa en güçlü damadıda Sanji'dir ki o kadından puding kadar güzel bi kızın doğması bile mücize :oleyo2:
Sanji damatların en güçlüsü
Germa66 müttefiklerin en güçlüsü
Kadın çirkin itici pis bi karekter ama aklı çalışıyor :a:

Bu arada kurbanın CC olduğunu düşünüyorum. Çünkü Luffy gelmese gene ortada bir kurban olacaktı.

Bu kurbanlık işi CC'yi tayfaya yaklaştırabilir arc sonunda. Bakalım tutacak mı tahminim. :/

Güzellik olarak en güzel kızı puding olsa en güçlü damadıda Sanji'dir ki o kadından puding kadar güzel bi kızın doğması bile mücize :oleyo2:
Sanji damatların en güçlüsü
Germa66 müttefiklerin en güçlüsü
Kadın çirkin itici pis bi karekter ama aklı çalışıyor :a:
Dediğim gibi erken yorum yapmak hata olur nasıl olsa bir şekilde Aileleri bize gösterecek o zama görürüz nasıl güçleri var ve ne seviyedeler.

Dediğim gibi erken yorum yapmak hata olur nasıl olsa bir şekilde Aileleri bize gösterecek o zama görürüz nasıl güçleri var ve ne seviyedeler.
İlla tüm kızlarını güçlü aileler ile evlendirecek diye bir şey yok. Korsanlarla, kelle avcılarıyla, paralı askerlerle, dövüş gücü olmayıp başka şeylerde güçlü kişilerle de evlendirmiş olabilir. Aile olarak kısıtlama.

İlla tüm kızlarını güçlü aileler ile evlendirecek diye bir şey yok. Korsanlarla, kelle avcılarıyla, paralı askerlerle, dövüş gücü olmayıp başka şeylerde güçlü kişilerle de evlendirmiş olabilir. Aile olarak kısıtlama.
Güç olarak bir şey elde etmediği biriyle evlendirmesi bana mantıklı gelmiyor açıkcası.
Farklı türlerde güç topluyor gibi.
Vinsmoke ile teknoloji için evlendiriyor diğer ailelerle de belli çıkarlar için evlendirmiştir.
Dediğin olabilir ama Aile olarak güçlü kişiler diye düşünüyorum.
Bireysel olarak çok güçlü biri olmazsa evlendirmez sanırım.

35 kız deniliyor da, hepsi hayatta olacak diye bir kaide yok. Bazıları ölmüş olabilir. Bir ailede 5 çocuk var diyelim. En büyükleri öldüğünde, ailenin 2. çocuğu onun yerine mi geçiyor? Hayır, yine ailenin 2. çocuğu olarak kalıyor.

mrso

BM ile savaşırsa bu savaş balık adamların adasında olur . O yüzden sadece Sanji yi alıp giderler . Yanında jimble gelirimı ya puring orası meşul .

BM nin cocukları
35 kız deniliyor da, hepsi hayatta olacak diye bir kaide yok. Bazıları ölmüş olabilir. Bir ailede 5 çocuk var diyelim. En büyükleri öldüğünde, ailenin 2. çocuğu onun yerine mi geçiyor? Hayır, yine ailenin 2. çocuğu olarak kalıyor.
Belkide yönetici lerden oluşan bir yapı vardır BM nin ve yöneticilerin çocuklarda kendi çocuğu gibi amaçları doğrultusunda kulaniyodur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MDL_Roronoa

BM'nin adam öldürmek için ekstra işlere girmesine gerek yok. Gider Sunny'nin içinden zoro,sanji,law gibi adamların önünde luffy'yi paketler götürür. DÖNÜP ARKASINA BAKMAZ BİLE.

BM'nin adam öldürmek için ekstra işlere girmesine gerek yok. Gider Sunny'nin içinden zoro,sanji,law gibi adamların önünde luffy'yi paketler götürür. DÖNÜP ARKASINA BAKMAZ BİLE.
Ama burada 1 taşta 2 kuş vuruyor. Hem Vinsmoke ile güçlerini birleştiriyor, hem de Luffy'i tuzağa çekiyor. Gerçek korsan oyunlarının nasıl olduğunu gösterecek Luffy ile Law'a :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık