Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suyun dibine çöken meyve kullanıcıları ölmüyorlar tabiki ama bilincleride gidiyordu şuana kadar bu bildiğin kanli canli duruyor. Haraket edememesini zunushanin hortumunada baglayabiliriz sonucta beynine yedi agzindaki korumalik bile parçaladı. Sorgulamayalim mi. Antik zoanli adamı.
saf gücü ve dayanıklılığı fazla olduğu için bayılmamış olabilir ama hareket edememesi tamamen meyve kullanıcısı olması ile alakalı

Jack komedi ya :D ölmez la o valla yarı balık adamsa Kaidou gönderir birilerini Jack i kurtarın gelin diye ... Jack in yenildiğine sinirlenmiştir o yoksa .. :D

Ekip içinde tek akıllı adam Apoo ydu. Zaten Kidle denk gücü var.
Adam ya baştan beri ikili ajandı yada zora gelmeden taraf degistirdi. Hawkings te Kaido nun kucağında sevgi bekliyor olabilir. Iş Trex abi de çözülecek.
Trex & Kid yeni ekip.

Kid'e üzüldüm. Demekki Luffy'ler şu an Kaido ile karşılaşsalar onlar da böyle olacaklardı. Şimdi birkaç arc bol bol müttefik toplasınlar da öyle gitsinler yoksa işleri yaş.

Üç gözlü kızın çıkmaması da çok üzdü. O kadar totem boşa gitti.

Apoo ya sallayanlar olmuşta adamın yaptığında da bir yanlış yok.Tamam Kid prensiplerinden taviz vermemiştir,kimseden emir almaz vs vs.Ama yeri gelince boyun eğmeyi bilmek gerekir.Amaçlarına ulaşmak istiyorsan bazen taviz vermek gerekebilir.E tabi bu biraz kişilik meselesi.
Apoo şöyle böyle demek pek mantıklı değil.

Kid'e üzüldüm. Demekki Luffy'ler şu an Kaido ile karşılaşsalar onlar da böyle olacaklardı. Şimdi birkaç arc bol bol müttefik toplasınlar da öyle gitsinler yoksa işleri yaş.

Benziyor aslında ya. Alnını gizlemişler. :/

Sanji'nin durumu ne olacak, kız da güzel çıktı. :/

Roronoa Zoro

Kaido Jack'in öldüğünü düşünüyor, hüngür hüngür ağlıyor. Delikanlı adammış ulan. En son Bigmom'ı tayfasının üyesini yerken görmüştük, BB de kaptanını arkasından vurarak meyvesini elinden alan bir alçak. Adamı günden güne daha da çok seviyorum. İşin bir de komik bi' kısmı var, bu seride en sevmediğim 5 karakterlerden birine oynayan Pıçak adamı falafoş etmiş! E. Oda bana fan service yapıyor 3-4 aydır ohş. Kaido'nun adını foruma geldim geleli zikrediyorum, beni tanıyan bilir, Adam Enel-sama'dan sonra gelecek benim için bu gidişle <3
Edit: Yalnız kız Nami'ye benziyor diyenlerin gözünde bi sıkıntı var, hakikaten bak.

Üç gözlü kız zaten Pudding. Dikkatli incele kaşlar gözler saçlar aynı sadece alnını kapamış saçıyla Oda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık