Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
824 ün türkçesini indirdim başka bölüm çıktı :/ Neyse teach dragonu emekli etmiş diye duydum ama ?

800 yıldır bulunamayan ada. Rafteli gösteren dört adadan biri çıkarsa şaşırmam. Kitabelerde yazıyordur yeri. Okuyan da olmayınca bulamamışlardır.

800 yıldır bulunamayan ada. Rafteli gösteren dört adadan biri çıkarsa şaşırmam. Kitabelerde yazıyordur yeri. Okuyan da olmayınca bulamamışlardır.
Gayet mantıklı.
Yalnız kafama takılan Raftel'e de vivre kart ile gidilebiliyor mu sorusu var. Gidilebiliyor ise yandık! Bi sürü adama vivre kartını vermişti Luffy. Bellamy de dahil :(
Daha da kötüsü BB burayı artık biliyor.

Hmm çok ters bi yerde kalıyor ama :S Biz yeni dünyadayız en azından kuzey yada batı mavide falan olsa. Belki Kuzey mavide bi tane vardır. Bizimkiler Sanji'yi almaya gidip bulamazlar, meğerse düğün Sanjilerin evinde kuzey mavide olacaktır falan :S Bizimkiler de Bigmom'ın kitabesinin kopyasını falan alıp Robin'e resmini gönderir. O da çok yakınsınız, camiiye sırtınızı verin 200 metre sonra solda der :/

MDL_Roronoa

Kaidou zoro ile kanki olur sake falan içerler.
Big mom sanji ile kanki olur yemek falan yerler
Shanks luffy ile kanki olur şapka muhabbeti yaparlar

BB KK olur. HAYIRLI OLSUN.

Bölüm yorumu

Devrim Ordusu'nun yenilmesine çok şaşırmadım. Devrim Ordusu'nun yonkou devirebilecek güçte olduğunu düşünmüyordum. Belki bütün gücünü kullanarak düşürebilir ama ansızın gelen bir saldıraya karşı hangi sürede toparlanıp strateji oluşturacaksın ve karşı koyacaksın? Asıl beni şaşırtan yerlerinin fark edilmesi oldu. Hem denizciler hem de Karasakal buldu Baltigo'yu. Karasakal'ın nasıl bulduğunu biliyoruz. Gemilerine Jesus Burgess sızdı ve adanın yerini Laffitte ve Shiliew'e sızdırdı. Sanırım bu devrimciler için en utanç verici şey olacak. Sızmak, işleri gizlilikle yürütme bu adamların şiarıyken kendi tarzlarıyla çok basit şekilde vurulması rezalet. Diğer yandan denizciler bilgiyi kimden aldı orası da merak konusu. Ada'nın pek önemi yok diyemeyiz çünkü ada 10 yıldır Devrimcilerin karargahı. Fakat bir yandan Devrimcilerin belirli bir yurdunun olmasını bekleyemeyiz de. O sebeple adanın terk edilmesi makul görülebilir. Yeni yer bulunur ki muhtemelen vardır da. Benim fikrim hiç bir karşılık vermeden topukladıkları yönünde bu arada. Ki böylesi daha mantıklı. Neden savaşsınlar ki? Toprak değil savaşçı lazım devrim ordusuna. Ha Karasakal Korsanları halklar için tehdit ve doğal olarak düşmanları ama ilk düşmanları değil ve karşı koymak mantıklı değilse kaçılır. Şimdi gelelim Karasakal neden saldırdı? Benim fikrim sebebin Mera Mera no Mi için olduğu yönünde. Karasakal bu meyveye özel ilgi duyuyor diye düşünüyorum. Gelmişken de üç beş meyve kullanıcısı daha avlamayı düşünmüşlerdir tabii. Cipher Pol'un güç seviyesi hakkında da az çok bilgimiz oldu bu bölümde. Her üyesi amiral seviyesinde olmasa da en güçsüzünün bir tık aşağıda olduğu kesin.

Gelelim Kaido'ya. Adamı ilk sefer tayfası için ağladığını sandık ama hayali için ağlıyormuş. :D Bizim oğlan fazla kızdırmış belli. Şurayı da artık net anladık ki yonkou seviyesi sandığımızdan da üstte. Kid Apoo ve Hawkins ittifakının temelsiz olduğunu da gördük sanırım. Apoo satmış belli. Hawkins de kehanete bakıp dalarsam mutlak yıkım olduğunu fark edince topuk. Geriye kaldı yiğidimiz. Eh tek başına hiç bir halt yapamayacağı da belli. Temiz dayağını yedi oturdu aşağıya. Kaido'nun Kid'i salacak olması da Luffy Law ittifakına Kid'in de ekleneceğinin kanıtı sanırım. Fakat temiz yenilgi almış birini Oda tekrar öne sürer mi bilemiyorum. Gider bizimkilere haber verir belki köyüne döner ya da Luffy'nin iki gaz lafıyla ittifaka katılır. Diğer yandan ben ittifaka Hawkins ve Bonney'nin gireceğini de üşünüyorum. Kaido bu beşliyle sanırım devrilebilir. Tek Kaido yok ki ortada. Yüzlerce meyve kullanıcısından oluşan ordusu, Jack gibi 1 milyar belli'ye sahip adamı ve bilmediğimiz daha neler neler. Tabii ittifaka minkler de dahil. Bu da artı yön ittifak için. Özet geçersem bizimkilere power up falan gelmeyecek. Ha Luffy gear 5 falan açabilir. Kaido'nun tayfası ezildikten sonra en az 3 4 kişi koordineli olarak saldıracak Kaido'ya. O değil de bu şekilde bile pek bir işe yaramayabilir. Kid çizik bile atamamış Kaido'ya. Kaido'nun ittifakları varsa bunları da sanırım bizim elemanın ittifak güçleri tutabilir. Yonkou devireceksen tüm dünayı kasıp kavurman lazım. Bu iş sadece bir adada sürmez. Tüm bunlar olurken diğer güçler de susmayacak. Bakalım. Benim asıl korkum, Shirahoshi'nin Poseidon olduğunun bilgisinin Kaido'nun kulağına sızması. Ki muhtemelen sızmıştır da. Carribou canı için bu bilgiyi illaki satmıştır satmasa Oda bize bunu göstermezdi. Shirahoshi'nin kalkıp da Rivirie'ye gelmesi çok ciddi tehlike olacak. Kaido boş durmaz alır bu kızı. Eh o zaman bizimkilerin nanayı yediğinin resmidir. Ama durun? Prensesimizin koruyucu deniz kralları değil mi? Bu şekilde alı koymak kendilerinin sonu da olabiir. Kaido savaşında Zanushi'nin de iş göreceğini düşünüyorum. Kafalar iyice karıştı bakalım. :D

Sanji'nin tayfaya döneceği kesin. Hem gemide olan komik olaylar hem de kendi sözleri bunu doğrular nitelikte. Fakat hala Big Mom'a ne sunacaklar da istediğini yapacak Sanji bilmiyorum. Saldırma ihtimalleri sıfır. Saldırsalar bile başarıya ulaşma şansları yok. Belki Jimbei devreye girer de bir anlaşma yoluna gidilir. Jimbei devreye girerse ne olacak orasını da bilmiyom tabii. Belki Vinsmoke ailesiyle ilgili bilmediğimiz başka şeyler vardır ve bu Sanji'nin geri dönmesini kolaylaştırabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık