Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack'te aynını diyordu şimdi okyanusun dibini boyladı. :) Bu söz luffy tarafından yenileceğinin garantisi.Hem de tek başına yenileceğinin.Kime böyle söylettiyse luffy devirdi o adamı.Şu klişelerden bir türlü kurtulamadı mangaka.Yonkolara geldik ama hala ezberleri bozamıyor.

Biri de ciddiye alsın luffyi stratejik olarak mahvedip denizcilere falan teslim etsin.Korkulu rüyası olsun artık.Ama güç açısından değil manevi ve psikolojik oyunlarla ezmeli.Öyle davranışlar sergiletmiyor bosslara anca küçümsetmesini biliyor.Bir Aizen yada İtachi vari bir adam olsa karşısında ne güzel olurdu.
İşte o kişi Teach olacak. Bu serinin must-be villain'ı BB. Yoksa herkes dediğin gibi küçümseyip tokadı yiyor bizimkinden, klişe oldu artık. Tabi Luffy de tam küçümsenecek bir tip dışarıdan bakarsak :D

Şimdi bi ara 3 büyük güç dengesi diyordu Oda :Amiraller Yonkolar Shichiler diye ayırarak. Hadi amiraller neysede Yonkonun teki bile shichileri darma duman eder lan. Ne çeşit bir dengeymiş bu.
Abarttın bence zaten Apo'nun ihanetine uğradı Kid, Hawkins de artık kaçtı mı ne olduğu belli değiş kaçmasa bile 2 kişi tabi ki bir şey yapamazlar. Ama Tüm süpernovalar bir araya gelseler alabilirler mi bence indirme olasılıkları %70.

Jack'te aynını diyordu şimdi okyanusun dibini boyladı. :) Bu söz luffy tarafından yenileceğinin garantisi.Hem de tek başına yenileceğinin.Kime böyle söylettiyse luffy devirdi o adamı.Şu klişelerden bir türlü kurtulamadı mangaka.Yonkolara geldik ama hala ezberleri bozamıyor.

Biri de ciddiye alsın luffyi stratejik olarak mahvedip denizcilere falan teslim etsin.Korkulu rüyası olsun artık.Ama güç açısından değil manevi ve psikolojik oyunlarla ezmeli.Öyle davranışlar sergiletmiyor bosslara anca küçümsetmesini biliyor.Bir Aizen yada İtachi vari bir adam olsa karşısında ne güzel olurdu.
Asıl öylesine deli gücü olan kişilerin Luffy ve 10 kişilik tayfasını ciddiye alması saçma olur.

Mal Bb ne kadar güçlü olursa olsun o hantallıkta olduğu sürece, dövüşürken yumruklarından çok çenesini çalıştırdığı ve sürekli açık verdiği sürece hiçbir halt yiyemez Dragon karşısında. Dragon zopa manyağı eder bunu eğer değişmediyse ki değiştiğini de düşünmüyorum :artiz:

Şimdi bi ara 3 büyük güç dengesi diyordu Oda :Amiraller Yonkolar Shichiler diye ayırarak. Hadi amiraller neysede Yonkonun teki bile shichileri darma duman eder lan. Ne çeşit bir dengeymiş bu.
Eğer yonkonun teki derken sadece yonko kaptanını kastediyorsan o iş biraz zor.Ama tayfası ile diyorsan olabilir.Bir de şu var.yonko=denizciler+shichiler denklemi kurabilirmiyiz acaba?Soruyorum sadece.Bana yonkolar yinede ağır basıyormuş gibi geliyor.Öyle bi soru sormamın nedeni Denizciler ile Shichilerin aynı tarafta olması.

Eğer yonkonun teki derken sadece yonko kaptanını kastediyorsan o iş biraz zor.Ama tayfası ile diyorsan olabilir.Bir de şu var.yonko=denizciler+shichiler denklemi kurabilirmiyiz acaba?Soruyorum sadece.Bana yonkolar yinede ağır basıyormuş gibi geliyor.Öyle bi soru sormamın nedeni Denizciler ile Shichilerin aynı tarafta olması.
Mihawk faktörü olmasaydı kaptan bile yeterdi ama diğer türlü bahsetmiştim tabi. Mantıklı olanında o olması gerekiyor fakat 2 yonkou neredeyse tüm denizcileri nötrleyebilecek güçte bilemiyorum. Oda kendisiyle çok çelişiyor. Ödül mevzusundada 400den sonra fazla artmıyor dedi sonra Jacke 1 milyar ödül koydu.

Bana kalırsa yonkolar demek yanlış olur çünkü hepsi rakip Yonko(sadece biri) > Shici diyebilir sanırım (veya )

Luffy Dofu nasıl yenecek diyordum,g4 açtırdı,yendirdirdi.Kaido nun karşısına çıkacağı zamanda g5 açtırır yendirir.

Op de güç dengesi yok ki.Tek yonkou ların gücü sorgulanmaz.Eskilerden kalma garp,rey-san falan da var bunları koyacak yer yok.Yeni yetmeler,shicler,yonkou adamları,amiraller falan.Luffy kimle dövüşür o kişi önce güçlü sonra güçsüz olur tek denge bu.

Mihawk faktörü olmasaydı kaptan bile yeterdi ama diğer türlü bahsetmiştim tabi. Mantıklı olanında o olması gerekiyor fakat 2 yonkou neredeyse tüm denizcileri nötrleyebilecek güçte bilemiyorum. Oda kendisiyle çok çelişiyor. Ödül mevzusundada 400den sonra fazla artmıyor dedi sonra Jacke 1 milyar ödül koydu.
Peki zamanında 400m ödül koyduğu adam, Luffy'nin güç olarak övdüğü iki Mink kralıyla 5 gün boyunca dövüşüp adam akıllı yara bile almadan, içinde totalde 2 amiral gücünün bulunduğu bir konvoya saldırıp da yaralanan, bununla da yetinmeyip o haliyle tekrar Zou'ya gidip Zunisha'dan hortum yemeye dayanabilir miydi :)

Jack şimdiye kadar gördüğümüz en yüksek ödülün sahibi ve seride en az bulunan meyve türünün bir kullanıcısı. İşinin bitmediğini gördük ve bunun gerisi de gelecek bence. Büyük hissediyorum :) Jack'in sırf yukarıda saydığım şeyleri yapmış olması bile 600-700m'luk adamların yapabileceği türden işler. Bundan sonrası da gelirse 1 milyara tamamlarız işte :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık