Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kızın vardır bi olayı Sanji evlenemez onunla.Trollük yaparsa kız görünümlü erkek filan çıkabilir :D
Yapma etme bak umutlanmıştım umutlarımı yıktın :flaugh:
Foruma sorularım;
1-Teach niye Baltigo'yu yıktı???
2-BB vs CP0. Kapıştıktan sonra ne oldu???

Garip işler var ben size söyleyeyim. Büyük bir sır var burada. Forum atlama bu detayı. Atlama!!!!!!!!
Teach'in baltigo'yu yıkması doğal kosan adam istediğini yapar.
Haberde dediği gibi BB'ler kaçmış yalan haber büyük ihtimal BB heç kaçar mı :D

Valheru21

Küçük bir ayrıntı dikkatimi çekti, bölümde deniyoki BB adayı yıktıktan sonra adaya CP0 ve denizciler gelmiş fakat BB ile sadece CP0 kapışmış.
CP0'ın yonkou ile kapışması gayet ilginç, demekki Gorosei Akainu'ya "senin itibarın yok denecek kadar az, siz sadece WG'nin görünen yüzüsünüz" derken abartmıyorlarmış. Robin ve Law'ın CP0 elemanlarını görünce yusuflamalarının manası bu bölüm anlaşıldı böylelikle.

Yapma etme bak umutlanmıştım umutlarımı yıktın :flaugh:

Teach'in baltigo'yu yıkması doğal kosan adam istediğini yapar.
Haberde dediği gibi BB'ler kaçmış yalan haber büyük ihtimal BB heç kaçar mı :D
Hocam bir sebebi olması lazım yıkması için. Yani niye yıksın ki durduk yere??? Bu adam durduk yere su içmez ya.
CP0 neden BB'nin kaçmasına izin veriyor?

Bu sorular cidden geçiştirelecek sorular değil. Altında bir şey olmalı.

Hocam bir sebebi olması lazım yıkması için. Yani niye yıksın ki durduk yere??? Bu adam durduk yere su içmez ya.
CP0 neden BB'nin kaçmasına izin veriyor?

Bu sorular cidden geçiştirelecek sorular değil. Altında bir şey olmalı.
BB'den bahsediyoruz adam kötü sırf yapmak için bile yapmış olabilir :D
Küçük bir ayrıntı dikkatimi çekti, bölümde deniyoki BB adayı yıktıktan sonra adaya CP0 ve denizciler gelmiş fakat BB ile sadece CP0 kapışmış.
CP0'ın yonkou ile kapışması gayet ilginç, demekki Gorosei Akainu'ya "senin itibarın yok denecek kadar az, siz sadece WG'nin görünen yüzüsünüz" derken abartmıyorlarmış. Robin ve Law'ın CP0 elemanlarını görünce yusuflamalarının manası bu bölüm anlaşıldı böylelikle.
He diyorsun hi Marine HQ'da elleri avuçlarındahi her şeyi toplayıp CP0'yu dışarıda bıraktılar mantıklı tabi :flaugh:

Ben ta 5 yıl önce demiştim Marine WG'nin %80-90 gücünü oluşturuyor diye
CP9 - CP0 farketmez adamlar güçlü ama gidip Yonkou ile kapışmak saçmalık

Haberde asılsız bir şeyler vardır. Cp0 kalkıp Yonkou ile kapışacak he mi? Hem de devrimcileri basmaya giden, yani bir sürü hazırlık yapan Yonkou ile? Yemezler. Bir Yonkou için denizciler tüm gücünü toplamışken başka bir Yonkou'ya Cp0'nun yetmesi düşünülemez bile.

Haberde asılsız bir şeyler vardır. Cp0 kalkıp Yonkou ile kapışacak he mi? Hem de devrimcileri basmaya giden, yani bir sürü hazırlık yapan Yonkou ile? Yemezler. Bir Yonkou için denizciler tüm gücünü toplamışken başka bir Yonkou'ya Cp0'nun yetmesi düşünülemez bile.
Son boss Teach değil? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık