Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'ye kazanacağı gerçek bi vs çizeceği kesin buda Beege'dir en azından öyle olmasını can-ı gönülden istiyorum :D
Hocam Sanji, Bege'yi çabuk harcar bence. Daha atarlı bir rakip çizse Sanji'nin power-upı için daha iyi olur sanki.
Ben CP0'nun Vinsmoke ailesi bünyesinde çalıştığını düşünüp Sanji'yi bu arc Lucci ile eşleştirmiştim ama mümkün değil gibi görünüyor :(

Appo taraf değiştirmiş Kaido'ya rapor verdiğine göre orası kesin. Asıl soru 3'lü ittifak Kaido'yu indirmeye çalıştı da dayak yiyiptemi taraf değişti Appo yoksa herhangi bir diyalog geçti ve bu diyalog sonucu ittifaka ihanet mi etti? Hawkins'in seride kilit bir rolü yok bana göre. belki ölmüştür Yaşıyosa '' Kaido '' yu Wodo bebeğine bağlayabilirse ölümsüze yakın birşey olabilir ve böylede olursa gerçekten çok güzel olur. Hawkins'e verilen zarar doğrudan Kaido'ya işleyeceği için ittifak direk olarak Hawkins'i hedef alabilir.
Belki de baştan beri amacı/amaçları ihanet etmekti. Hawkins'i epey merak ediyorum ben. Kilit bir karakter olmasa da gücü epey ilgi çekici ve sıradışı. Dövüşmüş de olabilirler, dövüşmemiş de. Öğreniriz artık.

Bege Reis planlar yapıyor herhalde gemide göstermedi. :a: Yer altı adamlar böyledir yaaaaaaa. Vinsmoke ve Dof'un yerine geçer düğün sonrası. :a:

Yalnız mangakanın göstermemesi garip cidden.

Bege Reis planlar yapıyor herhalde gemide göstermedi. :a: Yer altı adamlar böyledir yaaaaaaa. Vinsmoke ve Dof'un yerine geçer düğün sonrası. :a:

Yalnız mangakanın göstermemesi garip cidden.
Klasik balon karakter çünkü. Niye göstersin? :( Gerektiği yerde abarta abarta gösterdi, artık göstermesi için ne gibi bir sebep var?

Charles Vane

Herkes kid i ön plana çıkarmış ama killer daha tehlike eden seride daha daha önemli rolü olan biri çıkacak kimliği çok şaşırtacak o maske büyük gizem ihtiva ediyor bence Jack in boğulmaması olayı balıkadam olmasına değil de smile ın şeytanmeyvesinin bu defosunu bu şekilde bir nebze olsun aşmasına bağlanmalı bence Kaido nun meyve kullanıcısı olup da öldürülememesi buradan kaynaklanıyor olabilir (efso bir meyvesi vardır bence Kaido nun)

Belki de baştan beri amacı/amaçları ihanet etmekti. Hawkins'i epey merak ediyorum ben. Kilit bir karakter olmasa da gücü epey ilgi çekici ve sıradışı. Dövüşmüş de olabilirler, dövüşmemiş de. Öğreniriz artık.
Hawkinsi bende merak ediyorum. Seride nasıl bir davranış içerisinde olacağı kestirilemeyen karakterlerden birisi. Soğukkanlılığını koruyan sessiz birisi bana Kuma'yı andırıyor umarım Kuma kadar onurludurda ihanet etmemiştir.

Hocam Sanji, Bege'yi çabuk harcar bence. Daha atarlı bir rakip çizse Sanji'nin power-upı için daha iyi olur sanki.
Ben CP0'nun Vinsmoke ailesi bünyesinde çalıştığını düşünüp Sanji'yi bu arc Lucci ile eşleştirmiştim ama mümkün değil gibi görünüyor :(
Oda Luffy'nin rakibi olmuş özellikle Luffy'i en çok zorlamış adamı Sanji'ye yada başkasına harcatmaz.Beege iyidir ya en kötü jenarasyondan biri sonuçta.Ha belki Beege'den daha kötü imajı bir adamıda indirtebilir ama ben Beege'nin yamulmasını istiyorum dostunu arkadan vuran kalleşlere itimatım yok:of:

Luffy&Law&Kid vs Kaido %75 oranla olacak diyorum.

Klasik balon karakter çünkü. Niye göstersin? :( Gerektiği yerde abarta abarta gösterdi, artık göstermesi için ne gibi bir sebep var?
Tamago'yu gösterdi. Vito'yu(Bege'nin adamı) gösterdi.
Ama asıl işi yapan ve Sanji'yi götüren adamı göstermedi.

Vardır bir iş Bege'yi övmek için demiyorum. Mangaka bu tarz şeyleri boşa çizmez. Ne yapıyorsa artık. Bir şey ile ilgileniyor olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık