Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823: Dünya Çalkalanıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan epey güldüm he.

Ben senin fotoları göremedim. Demek bundan bahsediyormuşsun.

Efsane ya. :oleyo:

Bu arada şu bıyıklı adama bakarsak saatin kaç olduğunu da öğrenmiş oluruz.
Oda çok kafa yormuş anlaşılan çene de saat yok çene de saçam sapan şekiller. Çeneye takmış resmen.

@Carpe Diem hahaha Luffy yemek yapacakmış gösterirler mi acaba ya da mutfağı dağıtırsa Sanjiden baya ateşli tekmeler yiyebilir. :D

20 kralın 5 i dost 1i düşman diğer 14ü bizimkilerle tanışmadı daha 2-3 ü devrimci çıksa dostun dostu derken 20 devleti zaten ele geçirmiş tayfa pek bir şey kalmamış gibi.

20 kralın 5 i dost 1i düşman diğer 14ü bizimkilerle tanışmadı daha 2-3 ü devrimci çıksa dostun dostu derken 20 devleti zaten ele geçirmiş tayfa pek bir şey kalmamış gibi.
50 krallık gidecek o toplantıya. Bahsedilen 20 krallıktan sadece Alabasta bizimkilerle bağlantılı. Diğerleri zaten Mariejoeste yaşıyor. Onlar da Wg oluyor işte.

50 krallık gidecek o toplantıya. Bahsedilen 20 krallıktan sadece Alabasta bizimkilerle bağlantılı. Diğerleri zaten Mariejoeste yaşıyor. Onlar da Wg oluyor işte.
Krallık sayısı verildi mi bölümde? Tekrar açıp bakmaya üşendim. :/
Yemek yapmıyorlardı. Elma falan yiyorlardı gemide. Kalanında restorant falan.
Hee doğru. :/
Dragon konusunda için rahat mı yoksa bir şüphe var mı ''lan acaba ??'' diye? :/

Ulan epey güldüm he.

Ben senin fotoları göremedim. Demek bundan bahsediyormuşsun.

Efsane ya. :oleyo:

Bu arada şu bıyıklı adama bakarsak saatin kaç olduğunu da öğrenmiş oluruz.
Çenesi apartman dairesi gibi de duruyor.Kapısı filan var.Apartman apartman meyvesi yemiştir belki.Küçülüp çenesinde ikamet ediyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık