Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823: Dünya Çalkalanıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoluk çocuğa dokundu mu onu söyle. Adaları yakıp yıktı dedim zaten.

Dof'a kötü derim. Neden gidip adaya çöreklenip sıradan insanlara bildiğin eziyet etmiş ya da Kid işte sivillere sataşmış. Bunlar kötüdür ancak Teach kötüden ziyade kendi amaçları olan, onun dışında etliye sütlüye dokunmayan biri. Yani gidipte normal bir insana sataşmaz.

Teach olan nefret Teach'ten ötürü değil, zarar berdiği karakterlerden ötürü. Yoksa Teach'in insanın kendinden soğutacak bir kötülüğü olmadı. Benim demem bu:D

:) Daha sayılır ama senelerce baba dediği, korumasında yaşadığı adama yaptıklarını oyajiye saygıdan dile getirmedim.
Ölen korsan, öldüren korsan. Tam olarak görmezden geldiğiniz nokta bu.

İstiyorsunuz ki herkes pirenses kurtarsın. Herkes kahramanlık yapsın. Herkes etrafa mavi boncuk dağıtsın. Ne diyeyim başka:sapkali:
Her korsan kötü her korsan olmayan iyi mi? Şimdi Zoro kalkıp Franky'yi meyve için öldürse olsun mu diyeceğiz?
İlla alacaksın bu yaşama amacın diyelim bayılt ya da saniyelik iş al elinden ısır. Öldürmeyi seçti. Teach bi şekilde kötü bi adam olmuş. Yaptıkları ihanettir, cahilliktir, yediği kaba pislemektir.
Edit: Dof da kötüdür bu arada aksini demiyorum. Kötü bi karakterin fanı da olabilirsin banane. Ama kötülük yaptığı açıkça ortada.

Her karakterin bir fanı vardır, kötü karakterlerin bile fanları vardır da Karasakal gibi birinin nasıl fanı olunur yada nasıl fanlığı yapılır anlamıyorum.
WB'nin öleceğinden emin oluncaya kadar ortaya çıkmayan ve o ölmekte olan adamdan dayak yiyip salya sümük "babacım yapma" diyen birinin hayranı olmak ve forumda onu öven şeyler yazmak. Herhalde bu kişilikle alakalı.
Karasakal akbaba gibidir. Akbabalar avlanmazlar, onlar avlanmış hayvanların leşinden arta kalanları yerler.

Öte yandan serinin en başlarından beri adı geçen ama sadece yüzünün görünmesi ile fanlarının ortaya çıkması yada bir karakterin güçlü olduğunun söylenmesi ile hemen peşine avatar değişiklikleri...

Bana kimin fanı olduğunu söyle sana kişiliğini açıklayayım...

Burgess yakalanmıştır ve bir iki tokat sonunda ötmüştür. Denizciler gelmeden de adayı terketmişlerdir. Adanın yanması da Sabo'nun işidir. Antreman yapıyordu belki ayarı kaçırmıştır, maksat komiklik olsun Oda sever böyle ters köşeleri.
Gerçek korsanlık bunları gerektirir.

Teach kendisi WB'ye saldırmıyor, WB ona saldırıyor, önce bunu idrak edelim. Yani Teach zaten baştan dövüşme taraftarı değil. WB kendisi kaşınıyor yani.

Yapma dese ne olur, adam bildiğin rol yapıyor işte, 20 sene boyunca yaptığı gibi. Rol yapmasa, daha önceden tayfasını çağırıp, WB'nin kafasına sıkıp işi bitirebilirdi. Ama onun işini kendi başına özel olarak halletmek istedi, ve olmayınca başka çaresi kalmadı, çabuk yoldan WB'yi aradan çıkarttı ve meyvesini herkesin gözü önünde aldı.

Yonko'ların şakası olmaz. Devrimci falanda dinlemezler. Bu adamlar serinin başından beri Hükümete kafa tutabilip, hayatta kalabiliyorlar, Devrimciler kim.

Ayrıca başka üyelerin karakterleri konusunda haddini aşmışsın, buradan yöneticilerede söylüyorum, bu tarz üyelere gereken uyarıları yapın. Yoksa işin ucunu alamazsınız, böyle tahrik eden mesajlara karşılıkta verilir ve verilmesi gerekir çünkü, efendi gibi bölüm yorumlayın, kimsenin özeli, karakteri sizi alakadar etmez.

Gerçek korsanlık bunları gerektirir.

Teach kendisi WB'ye saldırmıyor, WB ona saldırıyor, önce bunu idrak edelim. Yani Teach zaten baştan dövüşme taraftarı değil. WB kendisi kaşınıyor yani.

Yapma dese ne olur, adam bildiğin rol yapıyor işte, 20 sene boyunca yaptığı gibi. Rol yapmasa, daha önceden tayfasını çağırıp, WB'nin kafasına sıkıp işi bitirebilirdi. Ama onun işini kendi başına özel olarak halletmek istedi, ve olmayınca başka çaresi kalmadı, çabuk yoldan WB'yi aradan çıkarttı ve meyvesini herkesin gözü önünde aldı.

Yonko'ların şakası olmaz. Devrimci falanda dinlemezler. Bu adamlar serinin başından beri Hükümete kafa tutabilip, hayatta kalabiliyorlar, Devrimciler kim.

Ayrıca başka üyelerin karakterleri konusunda haddini aşmışsın, buradan yöneticilerede söylüyorum, bu tarz üyelere gereken uyarıları yapın. Yoksa işin ucunu alamazsınız, böyle tahrik eden mesajlara karşılıkta verilir ve verilmesi gerekir çünkü, efendi gibi bölüm yorumlayın, kimsenin özeli, karakteri sizi alakadar etmez.
Tahrik olarak görüyorsan yap şikayeyini. Senin mesajın da anlam olarak benimki ile aynı yani aynı meseleyi söylüyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık