Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler'da luffy yok zannederken burdakiler bahsedince bir daha baktım yine göremedim luffy'i. Tekrar tekrar baktım en sonunda görebildim. Benim gözler mi bozuluyor iyice, resmin kalitesi mi çok kötüydü yoksa luffy harbiden yok gibi miydi çözemedim. :D

Beyler Jack inecek kaçarı yok.Evet normal şartlarda Jack'i indirenin ödülü onu aşar ama Jack zaten şu anda resmi olarak ölü.Oda o gazeteyi boşa gözümüze sokmadı.Jack inecek ödüller gram oynamayacak.

Böyle bir fırsatı neden geri tepsinler? Yaralı Jack'i indirmek için hepsi ileri atılacaktır. Oda'nın bu durumu Kaido'nun gücünü azaltmak için yaptığı bariz bana göre. Jack hiç olmasaydı ileride bir Yonkou'nun gücü bu kadar mı denilebilirdi(tayfa gücü). Ancak şimdi Jack gibi güçlü birisi gayet makul bir şekilde aradan çıkınca Kaido'nun güç kaybı normal karşılanacak.

Roronoa Zoro

11 sayfadır Hızır idir, Yunus idir muhabbetinizi ailecek gülerek takip ediyoruz. Devam lütfen.

Zoro'nun Jack'i indirmesi için time skip sonrası kullanmadığı bi saldırıyı kullanması lazım.Asura gibi.Çünkü şu ana kadar kullandığı saldırılarla Jack'i alamaz.Shishi sonson,Sanzen sekai falan bunlarla Jack'in karşısına gelirse emin olun Dof'un karşısındaki Sanji durumuna düşer.Ben Zoro'nun açıkçası timeskip sonrası kullanmadığı bi saldırıyı kullanacağını düşünmüyorum.Çünkü bu saldırılarını genelde zou ve jaya gibi geçiş arcları dışındaki arclardaki rakiplerine karşı kullanıyor.Fazla uzatmayayım bence ya Zoro karşılaşmayacak Jack ile yahut karşuılaştığında kötü bi duruma düşecek.

İnu
Zoro
Law
Luffy

Sallantı sonucu, insanlar ve minkler sağa sola savuruluyor, pek çoğu bi yerlerden tutunmaya çalsıyor. Böyle bir kare çizmiş E. Oda. Yukarıda yazdığım dört kişi diğerleri kadar zor durumda değil, öyle çizilmiş.

Zoro, bi yerlerden tutunuyor ama pek de zor durumda değil.

İnuarashi, Yanındaki minkle el ele tutuşmuş, sallantıdan çok fazla etkilenmiyor, ayağının birini yeni kaybetmiş, daha yeni hareket etmeye baslamıs olmasına rağmen oldukca iyi durumda diğerlerine göre. Burada İnu elinden tuttuğu minkden destek almayıp, onu savrulmaması için tutuyor olabilir.

Law, tek basına ayakta duruyor, sallantıdan pek fazla etkilenmiyor.

Luffy, ayakta duruyor, bunda problem yok, üstüne kafasına tutunan Choppar ve Nami'yide taşıyor.

Sadece bu kare dikkatimi çetki, paylasmak istedim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık