Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821: Anlaşıldı

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 114 57.0%
  • İyi

Kullanılan: 56 28.0%
  • Orta

Kullanılan: 16 8.0%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kör topal

Korsanfan kıstasları 3287: Bir karakter, bizzat tanrı tarafından ruhu alınmış olsa bile artık yenilmiştir. Kime, nasıl ve ne şartlarda yenildiği önemli değildir, o artık bir eziktir ve balon diye anılacaktır.

:(
Aklıma direk Feng Shen Ji geldi :D.

Fake galiba bu da.
Neden dersen;
Impeldown mahkumlarına benziyor adamın kıyafeti.

Haa Impeldown sahnesi olabilir sonuçta dünyayı göstermesini bekliyoruz. Fakat şu uçan adam kim? Çenesi kocaman? Aklıma biri de gelmedi uzun çeneli.
Benim gördiğim birisi birini dövmüş kafasında bere olan adamda korkudan donuna sıçmış [ Kid VS Kaido olabilir ] :D

Artık Sanji olayina bi yogunlassaydik. Sıktı Jack muhabbetleri. Zoro'nun hangi takıma katılacağını da merak ediyorum doğrusu.

kör topal

Garp o fili tek yumrukla yıkar,hatta grandline tek yumrukla ortadan ikiye ayırır.

Asıl sana yav he he
Fil aslında Roger'den önceki KK diyelim de pohpohlamayı en üst seviyesine çıkaralım :D. Grandline ile fili kıyaslıyan arkadaşlar var aramızda :D.

Kaido en güçlü işte yahu :) Bu öyle birinin ağzından duyduğumuz bişey değil ki.Direk One piece'i anlatan adam tarafından söylenmiş bi şey.Bu adam ne dedi de aksi çıktı.Beyazsakal en güçlü adamdı ama yaşlandı ve ondan güçlüler çıktı.Hatta kimine göre yaşlı iken bile en güçlü oydu.Ama Kaido bu unvanı daha yeni aldı belkide.Yaşlanma gibi bi durumu yok.
Boşver kardeşim herkes bir şekilde bir bahane bulucaktır. Dragon için de daha görülmedi ya o sayılmamıştır deniyor. Yani insanlar bu mangayı yazan insanın kendi panelinde DÜNYANIN EN GÜÇLÜ VARLIĞI demesinin onlar için bir önemi yok.

Big Mom da Doffy gibi inecek anlaşılan, tayfanın belli bir kısmı gidiyor ve çay partisinden müttefikler gelecek ama bir yonkou için yeterli olur mu bilemiyorum.

Fil aslında Roger'den önceki KK diyelim de pohpohlamayı en üst seviyesine çıkaralım :D. Grandline ile fili kıyaslıyan arkadaşlar var aramızda :D.

Boşver kardeşim herkes bir şekilde bir bahane bulucaktır. Dragon için de daha görülmedi ya o sayılmamıştır deniyor. Yani insanlar bu mangayı yazan insanın kendi panelinde DÜNYANIN EN GÜÇLÜ VARLIĞI demesinin onlar için bir önemi yok.
Whitebeardda Dünyanın en güçlüsüydü aha bak mezarı orda :oleyo2: :utaniyorum:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık