Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Wbnin hemde yaşlı halinin 1-2 yumrukta Teach ve Akainu gibi iki hayvanı almasını mı bekliyorsunuz?Genç Wb dahi olsa orada 2yumrukta ,isterse hakili olsun bu ikisini alamaz bence.Birisi geleceğin yonkosu birisi ise amiral.

Nasıl yani :S Fiziksel güç arttıkça Logia'ya etkin de mi artıyor :S
Ben sana Luffy Akainuya vurabilir demedim ki. Mf savaşında haki konusunda tutarsızlıklar vardı. Şuan kolunu veya kılıcını haki ile kapladığında siyahımsı bir renk alıyor fakat o zamanlar haki kullanıldığını göremiyorduk. Şuan gelip o,şu,bu haki kullandı dediğimizde hiçbir mantığa dayandırmadan demiş oluyoruz. Benim tahminim eğer WB haki kullanabilseydi Ace kurturuldu. Yaşlı, hasta ve kral hakisi kullanamayan WB haki kullanmış olsa bile zayıf bir haki olduğu aşikardır. Luffy G4 kullandığı zaman gördük hakinin ne kadar kişiyi yorduğu ve bitkin hale düşürdüğünü bu da haki konusunda bir tutarsızlığın olduğunu bize gösteriyor.

karolla

MF arkta kim niye haki kullansın?

Kokalı yumruk, lazerden lavdan deprem şokundan daha mı güçlü? Jozu neden koka yapsın? Zaten adam elmas daha fazla sert olamaz. Marco neden koka yapsın? Boşu boşuna kendini yoracak? Belki vista mihawkla dövüşürken kılıçlarını korumak için koka yapabilirdi. Ama mihawkın ciddi olmadığını gördük. Mihawk koka yapmadı orada belliki. Yapsaydı vista da yapardı. Yani kokalık bir durum da olmadı pek.

Ben sana Luffy Akainuya vurabilir demedim ki. Mf savaşında haki konusunda tutarsızlıklar vardı. Şuan kolunu veya kılıcını haki ile kapladığında siyahımsı bir renk alıyor fakat o zamanlar haki kullanıldığını göremiyorduk. Şuan gelip o,şu,bu haki kullandı dediğimizde hiçbir mantığa dayandırmadan demiş oluyoruz. Benim tahminim eğer WB haki kullanabilseydi Ace kurturuldu. Yaşlı, hasta ve kral hakisi kullanamayan WB haki kullanmış olsa bile zayıf bir haki olduğu aşikardır. Luffy G4 kullandığı zaman gördük hakinin ne kadar kişiyi yorduğu ve bitkin hale düşürdüğünü bu da haki konusunda bir tutarsızlığın olduğunu bize gösteriyor.
Benim sorduğum soru ile alakası yok bunların ama neyse. Oda'nın o savaşta b.hakiyi gösterip göstermemesinin pek önemi yok. Şu an bile koka yapmasalar göremeyeceğiz normal b.hakiyi.

Wb hakisiz, sadece meyve ile Logia'ya vurabilir dediğinde meyvenin fiziksel gücünden mi yoksa maddeye etkisinden mi bahsettiğini anlamamıştım. Onun için Luffy'nin G3'ünü öne attım. Tabii ki titreşim çoğu şeyin antisi sayılabileceği için hakisiz Logia'ya vurma ihtimali olabilir.

MF arkta kim niye haki kullansın?

Kokalı yumruk, lazerden lavdan deprem şokundan daha mı güçlü? Jozu neden koka yapsın? Zaten adam elmas daha fazla sert olamaz. Marco neden koka yapsın? Boşu boşuna kendini yoracak? Belki vista mihawkla dövüşürken kılıçlarını korumak için koka yapabilirdi. Ama mihawkın ciddi olmadığını gördük. Mihawk koka yapmadı orada belliki. Yapsaydı vista da yapardı. Yani kokalık bir durum da olmadı pek.
Sen de hala kokalı kılıç kırılmazı savunuyorsun :S Tam beden koka basmış adamlar kesiliyor da kılıçlar kesilmeyecek.

karolla

Sen de hala kokalı kılıç kırılmazı savunuyorsun :S Tam beden koka basmış adamlar kesiliyor da kılıçlar kesilmeyecek.
Tam beden kokalı adam çelik kadar sert oluyor. Çelik olan kılıç ise daha da sert oluyor. Aradaki fark bu. Ama mesela elmastan sert bir şey yok. Doğal olarak elması kokalamak anlamsız olur. Daha fazla sertleşemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık