Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O degilde Sanji yılı diye Sanji'den bi şeyler bekleyenler vardı Sanj'yi bulap görene kadar adamın yılı bitcek.

Yatmaya gitmeden önce sizlere tartışmak için bir soru soruyorum.
Sanji'yi kurtarmaya gidenlere Zoro niye katılmadı? Ha niye katılmadı???? Güya çok özlemişti endişeleniyordu onun için?

Kolay gelsin. İyi geceler. :/

nami, chopper ve brook dressrosa arcında çok az göründüler, oda sonraki arcta durumu eşitlemek için onları luffynin yanında gönderdi. tek sebebin bu sanırım.

Zoro,usopp,franky ve robini uzun bi süre göremeyecez sanırım. En azından sanji kurtulana kadar

Yami

Bence tartisilmasi gereken en onemli noktalardan biri rogerin idam yili. Bizim momo hatirliyorum dedi felan kucuk panele sıkıstirdilar ama ben killandim. Zaten rogerin,rayleighe olmeyecegim ortak demesi vardi. Dusunuyorum acaba idami kurgusalmiydi yoksa momo yanlismi hatirliyor. O sahne acayip supheli bence.belki o sahneyi cizerken arkaplanda oda kikir kikir guluyordur.

Bence tartisilmasi gereken en onemli noktalardan biri rogerin idam yili. Bizim momo hatirliyorum dedi felan kucuk panele sıkıstirdilar ama ben killandim. Zaten rogerin,rayleighe olmeyecegim ortak demesi vardi. Dusunuyorum acaba idami kurgusalmiydi yoksa momo yanlismi hatirliyor. O sahne acayip supheli bence.belki o sahneyi cizerken arkaplanda oda kikir kikir guluyordur.
Roger öldü bence ruh olarak öldüğü kesin ama diyorlar ya istek miras alınırsa diye bir söz var eğer Rogerin isteğini Luffy miras aldıysa Roger Luffy'nin içinde yaşıyormuş gibi bir şey olabilir veya D'lerin isteğini Luffy miras aldıysa gibi bir şey olacak büyük ihtimalle.Oldu bile diyebiliriz buraya kadar geldiğine göre.

Yalnız Kiddler Kaido ile ittifak kurarlarsa bu kadro yine yetersiz olacaktır. Ayrıca Shogun'un ne tarz adamları var veya Kaido'nun tayfa üyesi olmayan ama müttefiki olan güçlü adamları olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık