Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aokiji'yi zaten sayamazsın, sana neden Aokiji'nin orada olmasının imkansız olduğunu anlattım, anlayıp anlamamak sana kalmış.

Daha adını bile bilmediğin adamları Jozu, Vista karşısına koyup onlar zaten kazanırdı diyorsun, Jozu dediğin adam Amiral tutuyor, Vista dediğin adam Mihawk'la başa baş gidiyor, daha ne tayfası istiyorsun Benn Beckman'ı falan da kiralık verseydi bari Shanks...
Adam doğru söylüyor eşitlik yokmuş, sanki eşit dövüşmüş gibi söylüyorsun bir de. :)

Aokiji'yi zaten sayamazsın, sana neden Aokiji'nin orada olmasının imkansız olduğunu anlattım, anlayıp anlamamak sana kalmış.

Daha adını bile bilmediğin adamları Jozu, Vista karşısına koyup onlar zaten kazanırdı diyorsun, Jozu dediğin adam Amiral tutuyor, Vista dediğin adam Mihawk'la başa baş gidiyor, daha ne tayfası istiyorsun Benn Beckman'ı falan da kiralık verseydi bari Shanks...
Eşleşen adamlar eşit güçte değil. Düz mantık yapıyorum. Tayfadaki adamlarının kaçıncı adam olduklarıyla güçleri doğru orantılı. Eşleşmeler de denk değil iki taraf arasında.
Bu yüzden güç açısından adaletsizlik var ve Teach Marco'ları yenip büyük iş yaptı demiyorum.
Sağ kol ile Sağ kol olmayan adam dövüşüyor.
3. adam ile 3.adam olmayan adam dövüşüyor. Buna nasıl büyük iş diyebilirim?

Güzel yakalamışlar ama Ace babasının soyadını kullanmıyordu. İsim tarzında bir benzerlik olmamıştır, tutmaz bence. Momo, yalancı, sapık veledin tekidir :D
Roger'ı babası anlattıysa Ace'te Roger'ı görmüş olabilir. Böyle bağlanabilir anca zaten.
Ace'in ziyareti bile belki Oden ile ilgilidir hiç belli olmaz. Biliyorsun mangaka son ana kadar açıklamıyor bu tarz şeyleri.

Deniz kralları gibi acaba Karadaki yaratıkların da kralları olabilir mi? Zunisha'da bunlardan birisi olabilir.

Şimdi bu Marco ile Teachin yaptığı savaşı gösterse Aokiji - Akainu savaşını göstermediği için tepki alacaktı ve bu iki savaştan birisini gösterse bile anca serinin hikayesi kurgusu yavaş ilerleyecekti. Adam direk konuya giriyor 10 Senedir açıklamadığı şeyleri açıklamaya başlıyor eski korsanlar kralının tayfasını birer birer gösteriyor. Sanjinin ailesini gösteriyor yonkouları gösteriyor hikayeyi ilerletiyor. Hikayeye çok fazla etki etmeyecek bir savaşı gösterse ne olacak göstermese ne olacak.
Daha önce de göstermedi bundan sonra da göstermeyecek. Havada kalacak her zaman bu tip olaylar. Ben sadece bir konuda bir söz etmiştim o sözün arkasında duruyorum. Hani çok kötüye oy verenlere tuhaf bir gözle bakılıyor ya ondan belirteyim istedim sadece. :good:

Eşleşen adamlar eşit güçte değil. Düz mantık yapıyorum. Tayfadaki adamlarının kaçıncı adam olduklarıyla güçleri doğru orantılı. Eşleşmeler de denk değil iki taraf arasında.
Bu yüzden güç açısından adaletsizlik var ve Teach Marco'ları yenip büyük iş yaptı demiyorum.
Sağ kol ile Sağ kol olmayan adam dövüşüyor.
3. adam ile 3.adam olmayan adam dövüşüyor. Buna nasıl büyük iş diyebilirim?
.
Ne 3.cü adamı bu nasıl mantık :D Ona bakarsan Teach'te 2.ci tümenin bir üyesiydi, Marco 1.ci tümendi, Teach 2.ci tümenden gelen biri olarak onu yendi. Böyle saçma mantık kuracaksan sana vereceğim saçma cevap bu.

Parende

Marco ve WB tayfası cok kucumseniyor bence. WB tayfası en guclu 6 adamın 3 tanesini WB, Ace, Thatch'i kaybetmis. Kaptanlarını kaybettiklerini düşünürsek güçleri yarı yarıya azalmıs neredeyse. Buna karşılık BB yükseliş dönemini yaşayan bir korsan. İki tane cok guclu meyvesi var. 1 yıl hazırlanmıs bu savasa müttefik de toplamıstır kendine. Marco çöp muamelesi görüyor. Luffy Law ve Doflamingo'nun Fuji karsısında ne durumda olduklarını gördük. Marco Fuji'den daha güçlü görülen amirallerle dövüşüp karşılık verebiliyordu.

Marco'lar eğer ölmediyse ve kaçtıysa Wb'nin adına leke sürmüşler demektir. Onlar yaşarken Teach eğer Wb'nin adalarından birine ayak bastıysa bölgesi yaptıysa Wb mezarında ters dönmüştür.

Marco ile BB'nin eşleştiğini varsayalım. BB'nin meyvesini herkes biliyor rakip meyvenin gücünü etkisiz hale getirebiliyor. Bu güç ile etkisiz hale getirip Gura Gura ile de kafasına kafasına vurmuş Marconun belli. BB fanı değilim fakat aralarındaki güç farkını tarafsız bakan herkes görebilir.

Jozu ile Burgessi eşleştirelim hatta Burgessin yanına bi tane daha destek koyalım Avalo Pizarro Jozu bu ikisini idare etsin.

Vista Shiliew ile kapışsın.

Geriye kalan ezik Beyazsakal tümen komutanları ve müttefikleri Sanjuan Wolf - Lafitte - Doc Q - Vasco Shot - Catarina Devon - Van Augur bu elemanlara dayanabilecek seviyedeler mi ? Bu saydığım karakterlerin hiç birinin gücünü bilmiyoruz fakat ben Marineforddaki izlenime göre dandik Beyazsakal müttefikleri ve Jozu - Vista - Marco harici geriye kalan Wb tümen komutanlarının bu adamlar karşısında şansları olmadığını desteksizce söylüyorum. Tabi en iyi ihtimalden bunları göz önünde bulundurdum Marconun yenildiğini BB'nin diğer Beyazsakal korsanlarına karşı savaştığını ya da direk olarak Jozunun tek kişi ile dövüşüp Avalo Pizarronun diğer adamlarla ilgilenmesi bile söz konusu olabilir.
Kaldı ki bu adamların çoğunun meyve yiyip yemediğini bilmiyoruz zaman atlamasından sonra bu tayfanın şeytan meyvesi kullanılarının peşinde olduğunu söyledi açıkca Oda ve tayfada tek meyveli kişinin Teach olması düşük ihtimal.
Ortada açıkca bir güç dengesizliği var ve bu terazide ağır basan kısım Teach'in tarafı oluyor. Teach hadi Shanksı yense BB fanlarının bu kadar böbürlenmesini anlarım fakat bu durumda Teachi göğe çıkarmalarını anlayamıyorum.

Ne 3.cü adamı bu nasıl mantık :D Ona bakarsan Teach'te 2.ci tümenin bir üyesiydi, Marco 1.ci tümendi, Teach 2.ci tümenden gelen biri olarak onu yendi. Böyle saçma mantık kuracaksan sana vereceğim saçma cevap bu.
Ya şimdi ciddi ciddi soruyorum eşit bir dövüş mü olmuş Kaptanla beraber İlk 5 tümenden Ace ve Thatch ölmüş ve güçlü olarak Marco,Jozu ve Vista kalmış. Diğer tarafta ise neredeyse türlerinin en iyi 2 meyvesi olan bir BB var. Peşine tüm tayfası çoğu 6. seviye mahkumlar ve Shllew'den oluşuyor. Savaştan 1 sene geçmiş ve büyük ihtimalle BB'nin ittifakları da işin içinde eğer bu dövüş eşit olduysa ben daha bu forum da eşitlikle ilgili bir tartışmaya girmem.

Bizimkiler Raftele varır. Luffy önden koşar hemen. Sonra arkasında bıyıklı bir adam görünür. Birden bir ses duyar.
Şapkam sana yakışmış genç adam.
Haftaya bölüm yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık