Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momo'nun kafası ney bilmiyorum ama bir ihtimal doğru söylüyorsa Roger ölmedi veya Momo aslında böyle teorileri ortaya çıkabilir. :oleyo:

Momo'nun kafası ney bilmiyorum ama bir ihtimal doğru söylüyorsa Roger ölmedi veya Momo aslında böyle teorileri ortaya çıkabilir. :oleyo:
Meyve ile ilgili bir şey olabilir. Vegapunk ile Roger'ın da kesin muhabbeti vardır. Denk gelmişlerdir.
Örneğin Vegapunk'a Ejderi Roger getirmiştir. Belki böyle bağlanır. O ejderden meyveyi yapmıştır. O ejder de Roger'ı gördü diye Momo da görüyordur. Roger Ejder'le muhabbet etmiştir sesini duyup.
Dalga geçme ciddi ciddi olabilir bence bu inandım buna. :(

Saçma bir şey de olabilir. Örneğin heykelini görmüştür. Ben gördüm yeaaa diyor da olabilir. Çocuk aklı ya.

Meyve ile ilgili bir şey olabilir. Vegapunk ile Roger'ın da kesin muhabbeti vardır. Denk gelmişlerdir.
Örneğin Vegapunk'a Ejderi Roger getirmiştir. Belki böyle bağlanır. O ejderden meyveyi yapmıştır. O ejder de Roger'ı gördü diye Momo da görüyordur. Roger Ejder'le muhabbet etmiştir sesini duyup.
Dalga geçme ciddi ciddi olabilir bence bu inandım buna. :(

Saçma bir şey de olabilir. Örneğin heykelini görmüştür. Ben gördüm yeaaa diyor da olabilir. Çocuk aklı ya.
Sen bildiğin buralarda harcanıyosun :D
@Wazz Kardeş anladık BB fanısında abartma azcık objektif ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
Marco'yu ne cabuk yedirdiniz arkadas hele bi durun bekleyin 2 hafta
Abi marco'yu bende severim ama durum ortada BB olmuş YONKOU Kıytırık Weebile bütün WB müttefiklerini kesmiş dağıtmış görünen köy kılavuz istemez :D

Büyük ihtimal Marco'nun meyve gitti [ ama BB'de midir orası muallak ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık