Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kırmızı tarihi değil de kutsalların yaratacağı bir tehlikeden bahsediyordur bence.Ellerindeki kutsal hazine gibi.Yerini falan söylüyor olabilir.
Dof'un bahsettiği şeyi diyorsun sanırım ama görünüşe göre Doflamingoyu da öldürmeye kalkmışlar eğer orada öyle bir şeyin varlığı bilinseydi yok edilirdi bence ama eğer Kutsallar tarafından da bilinmiyorsa dediğin olabilir ama bu kadar soru işareti olan yer de onu açıklar mı bilemem.
Ben paragrafların başına ve sonuna bakarak ne anlattığını anladım sen de öyle yap. ;)
Evet değiştim. Nasıl olmuş?
Tamam dediğini denerim.
İlk nick daha iyiydi gibi belki de alıştığımızdan öyle geliyor :)

kör topal

Sürekli kehanetler, seçilmiş kişiler üzerinden gitsin istemem yani -haydi boşroldeki karakter bir yere kadar da- sen seçildin sen de seçildin, senin geleceğini zaten bin yıl önce söyledim falan gibi ilerlemesini hiç istemem. :S
Malesef öyle gözüküyor :(.

Ters köşe olacaksınız. Robin'in adam akıllı bir şeyler anlatması bile bölümü "çok iyi" yapar.

Hafiften adadan Zunisha'dan ayrılsalar güzel olurdu. Özellikle çay partisi için. Ayrıca Raizo'nun teknikleri baya hasar vermiş gibi gözüküyordu.
Ekstra olarak Poneglyphten bir kaç şey görsek fena olmaz.

Hafiften adadan Zunisha'dan ayrılsalar güzel olurdu. Özellikle çay partisi için. Ayrıca Raizo'nun teknikleri baya hasar vermiş gibi gözüküyordu.
Ekstra olarak Poneglyphten bir kaç şey görsek fena olmaz.
Poneg, Shanks ve Zunisha kaldı zaten işlenmeyen konular. Eğer ekstra bir şey çıkmazsa yakında ayrılırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık