Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom ile Kaido birbirine girecek gibi gözüküyor.
Yer altı dünyasında ikisinin de bağlantısı var. Buradan zaten karşı karşıya geliyorlar.
Şimdi de kitabe olarak karşı karşıya geldiler. Vee Kaido savaştan bahsediyordu. İlk hedefi kitabeye sahip olduğunu bildiği BM olacaktır.
Kaido kesin 3'lüyü yanına çekmiştir. Hiçbiri memnun değildir ama kayıp vermemek için anlaşmışlardır. Kaido da kendine asker katıyor sonuç olarak.

Big Mom korsanları+Vinsmoke+Bege
Kaido korsanları+Wano+3'lü ittifak
Luffy+Law+Minkler

Saflar şuan böyle. Şuan çok dengesiz gözüküyor. Dengenin sağlanacağı bariz. Hikaye ayarlanır bir şekilde. Ama içimden bir ses tüm novaların aynı ittifakta dövüşeceğini söylüyor. Ve denizciler bu olası savaşta boş durmayacaktır. Wevil da gelir bir şekilde.

Özet: Çok fena şeyler olacak çokkkkkkkkkkkkkkkkk.
Pek yorum yazmam yada teoride bulanmam fazla ama herhafta duzenlı olarak yorumların coğunu takip ediyorum
Arkadaşa savaş konusunda tamemen katılıyorum 2 taraflı bi savaş olacağını sanmıyorum 3 veya daha fazla tarafı olan bir savaş Çıkıcak ve savaş içinde cok acayip ihanetlerin olacağını düşünüyorum bunudu donquixote doflamingo nun kımler kımlere ihanet edicek sozunden cıkardımı soleyebilirim
önemli bi konu daha var aslında bu kaido ile linlin bu 2 yonkomuz ellerinde birer tane yazıt var sanırsam yanlış anlamadıysam kırmızı olanlardan :) bunlar bu yazıtları duyabiliyorlarmı yada tayfalarında okuyabilin birilerimi var bu iki ihtimal de yoksa robin cok onemlı bi hedef haline gelicektir bir ihtimal daha var tayfadaki sapık velet momosukenin babası var o sanırsam o kitabeleri duyabiliyordu ama kaido ile linlinin duyabildini dusunmuyorum turkçesi cıksın daha net anlaşılır herşey bu uclu savaşa denizcilerinde bir şekilde karışıcanı dusnuyorum marinelerinde başında gormedimiz bi amirel vardı onun olacağını dusunuyorum.

:S E yanında götürdüyse neden hala orda duruyor poneglyph :S
Bunu bende başta düşündüm iki tane mı vardı diye. Belki onun çevirisi doğru belki değil ben gorduğumu okuduğumu yazdım oraya ve orda anlatmak isediğimde Rogerin antik dilde yazdığı yazıydı.

Pek yorum yazmam yada teoride bulanmam fazla ama herhafta duzenlı olarak yorumların coğunu takip ediyorum
Arkadaşa savaş konusunda tamemen katılıyorum 2 taraflı bi savaş olacağını sanmıyorum 3 veya daha fazla tarafı olan bir savaş Çıkıcak ve savaş içinde cok acayip ihanetlerin olacağını düşünüyorum bunudu donquixote doflamingo nun kımler kımlere ihanet edicek sozunden cıkardımı soleyebilirim
önemli bi konu daha var aslında bu kaido ile linlin bu 2 yonkomuz ellerinde birer tane yazıt var sanırsam yanlış anlamadıysam kırmızı olanlardan :) bunlar bu yazıtları duyabiliyorlarmı yada tayfalarında okuyabilin birilerimi var bu iki ihtimal de yoksa robin cok onemlı bi hedef haline gelicektir bir ihtimal daha var tayfadaki sapık velet momosukenin babası var o sanırsam o kitabeleri duyabiliyordu ama kaido ile linlinin duyabildini dusunmuyorum turkçesi cıksın daha net anlaşılır herşey bu uclu savaşa denizcilerinde bir şekilde karışıcanı dusnuyorum marinelerinde başında gormedimiz bi amirel vardı onun olacağını dusunuyorum.
Aynen bol bol ihanet olacak gibi. Yoksa dengesiz gözüküyor. Ekstra güçler de katılacaktır. Denizciler zaten böyle büyük bir olaya seyirci kalamaz.
Evet ikisinde de kırmızı yazıt var. Okuyamıyorlar. Tek okuyabilen Robin. Babası ölmüş diyorlar ama sanmıyorum öldüğünü. Mangaka trolleyebilir gene bizi. :)

karolla

Şimdi kaidou aynı zamanda shogun mu? Ben öyle bir şey okumadım. Shogunla beraber odeni indirmişler diyor. Shogunun kaidou olduğu nerde geçiyor ben niye görmedim yav. İngilizcem de tam yetmiyor :(

Dün yaklaşık 5-6 sayfa bölümün ne kadar boş olacağının konuşulmasından sonra böyle bir bölüm gelmesi.

Geçti mi öyle bişey :S

Bu arada Roger bunlar sayesinde Raftel'i bulup mu One Piece'i oraya bırakıyor? Yoksa One Piece hep Raftel'de miydi?
Anladigim kadariyla zaten Raftel mevcut bi adaydi yani Rogerla onem kazanmadı ve Rogerın gorevi tarih icindeki o kitabeyi oraya tasiyacak kişi olabilir. Belkide Skypia kitabesinde oyle yazıyordu Çünkü Roger'ın Skeypia da yazdığı bu mirası devraldım ve Raftele götürdüm gibi birşeydi
. Belki de aslında oraya vardığı için KK olarak anıldı. Çünkü Rayleigh seyahatimizi tamamladık ve Roger artık KK olarak anılmaya başlamıştı diyor. Ayrıca Crocusdan Son seyahatimiz icin eslik etmesini istedik demisti Rayleigh. Yani belki de Son yolculuktan kasıtları Skypia daki kitabeyi Raftele taşımak olabilir.

Benim düşüncem e göre Roger kitabeyi bulduktan sonra bir misyonu ustlendi ve ömrünün son 4 yılını buna adadı. O zamana kadar güçlü bir korsan olabilir ama bu misyonu ustlendikten sonra Grand Line ı fethetmis olabilir. Cunku biz Roger'ın hic birseyi fethetmek istemedigini tek istediğinin özgürce seyahat etmek olduğunu biliyorduk. Ama Grand Line'ı fethetti. Bunu sebebi bence üstlendiği misyon.

Şimdi kaidou aynı zamanda shogun mu? Ben öyle bir şey okumadım. Shogunla beraber odeni indirmişler diyor. Shogunun kaidou olduğu nerde geçiyor ben niye görmedim yav. İngilizcem de tam yetmiyor :(
Onu ben de anlamadım. Yani Shogun ile Kaido mu indirdi yoksa Shogun ve Korsan olan Kaido mu indirdi?
Shanks Kaidoya Poneglyph vermis olmasin WBye dalmasin diye.
Olabilir ya da bir diğeri kendisine ait ve diğer 3'ünü toplarsa kendisininkini vereceğini de söylemiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık