Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk ihtimalin olacağını sanmıyorum.Robin baya baya şaşırdı.Diğer yandan Robin'e kitabe okutmayacaklarda napacaklar 2 senede okutmuş olurlardı ve Robin bi tanede Dragon'da var diye muhakkak söylerdi diye düşünüyorum :/
Ben bu şekilde 1 tanesi kayıp denilince Shankstadır diye düşünmüştüm fakat şu an o görüşüm hükümet tarafına doğru yöneldi bir de Dof'un kutsal hazineden söz etmesi taşı söylüyor olabilir. Bir de bunun kağıda dökülme olayı var ama eğer dof bundan bahsetseydi dof'da bulunurdu diye düşünüyorum ama öyle bir şey çıkmadı. Ne söylersek söyleyelim sonunu bir türlü bağlayamıyoruz nasıl seri lan bu ? :of:

Ben bu şekilde 1 tanesi kayıp denilince Shankstadır diye düşünmüştüm fakat şu an o görüşüm hükümet tarafına doğru yöneldi bir de Dof'un kutsal hazineden söz etmesi taşı söylüyor olabilir. Bir de bunun kağıda dökülme olayı var ama eğer dof bundan bahsetseydi dof'da bulunurdu diye düşünüyorum ama öyle bir şey çıkmadı. Ne söylersek söyleyelim sonunu bir türlü bağlayamıyoruz nasıl seri lan bu ? :of:
Son kitabe Zou gibi farklı bir ırkın yaşadığı bir adada çıkacak. Benim tahminim Elbaf.

Son kitabe Zou gibi farklı bir ırkın yaşadığı bir adada çıkacak. Benim tahminim Elbaf.
Bu çakal Roger son kitabeyi Raftele götürmüş olmasın.
Bu dünyada tek Korsanlar Kralı olabilir oda benim. ( Gol D Roger )
Komedi olur. :D
Ama dediğin olabilir ama hükümete kapalı bir bölge olması lazım veya çok güçlü bir ülke yani korsanların saldıramayacağı gibi daha farklı şeyler de çıkabilir gizlenmiş falan olabilir yani mangakanın eline kaldık o ne derse biz de kabulleneceğiz.
Tek anlamadığım şey bu sene Sanji yılı olacak denildi ama sanji ortada yok heralde öldürtecek bu sanjiyi o yüzden öyle dedi. :)

Teorim şöyle. Tayfa çok yakında dağılacak arkadaşlar. 4 farklı yöne.

Roronoa Zoro liderliğinde bir kaç tayfa üyesi ve Wano tayfa beraber Wano'ya geçecek.

Luffy, Sanji'nin peşinden gidecek.

Law liderliğinde Nami ve Robin Kaido'dan kopyaları çalmaya çalışacak.

4. ekibin amacı ne olur daha kestiremedim ama başlarında Usopp veya Franky olabilir ve hatta Mugiwara tümeni de bu işe dahil olabilir.

Wano'nun imparatoru Kaido tarafından öldürülmüş bildiğimiz kadarıyla. Bu imparatoru indirecek kişi tabii ki Roronoa Zoro. Law ve tayfanın kızları Kaido'dan kopyaları çalacak büyük ihtimalle. Nami bu işe doğuştan hazır, Law'da da hertürlü plan vardır. Kısaca bence uzun bir süre tayfa bir arada olmayacak ve farklı ekiplerle etkilemişime girip birlik kuracak.

Bu isimler Buggy, Crocodile ve diğerleri olacaktır büyük ihtimalle. 4 ada çevresine dağılmış çok farklı hikayeler izleyeceğiz bence. Zoro gidip Wano'yu Momo için alacak gibi. Sanji zaten artık kendi macerası var. Tayfanın dağınık ve geniş çaplı maceraları olacak gibi gözüküyor.
en az 2 bölüm içinde 4 ayrı maceradan haber alarak ilerleyebileceksek ben varım.
Zaten Oda bir zaman atlaması daha olacak demiyor muydu?, bence işte fırsat.

Lakin şimdi düşündüm de, tayfa 2 ye ayrılsa bile yeter. Law+Luffy ve bir kaç tayfa üyesi Big Mom'un partisini basmaya(Zou'nun üzerinde), Zoro, Robin Nami ve diğer üyeler de (+samuraylar)(Sunny'yle) Wano'ya.
Yol üzerinde başka bir kaç kişi daha bu ekiplere katılabilir gibi düşünüyorum.
Taşların acelesi yok, zaten kimse okuyamıyor.
---

Yok eğer ayrılsak da beraberiz diyeceklerse toptan toplaşıp Bih Mom'un partisini basmaya gidebilirler. Wano'daki olayların bir süre durulması için Hasır Şapkalara hakkatten ihtiyaç var mı, ondan çok emin değilim.

Gene anlamamışsın yahu. Ben de siyorumki bu adamın meyvesi onu suda da yaşar hale getirebilir birşey çıkabilir. Yani kaidouyu ölmekten koruyan bir meyvesi olabilir. Brookun meyvesinin üst versiyonu bile olabilir. 2. şans vermek yerine hiç öldürmüyor.
Hmm böyle düşünürsek Aokiji suda batmamalı, buz ya :S Yada Luffy kendini şişirip nefesini tutsa batmaz :S Fakat öyle olmuyor. Normalde insan sırt üstü uzanıp su üstünde durabilir fakat bunlar batıyor. Bilincini kaybediyor. Su içinde nefes almasını sağlayan bir meyve bile olsa bilinci kapanacak. Bu meyve ile deniz işleri yaş (of şakaya bak süper oldu).

Muhtemelen bir sonraki kitabeye kadar Robin yine yatışa geçer, kitabe bulununca okur, yerine oturur.
Öyle deme son bölümde calariz gizli gizli gireriz falan filan ben robin ve namiden güzel şeyler bekliyorum ordada birşey yapmassa suikast ci olarak bilgi toplayan olarak gecmesin.

Hmm böyle düşünürsek Aokiji suda batmamalı, buz ya :S Yada Luffy kendini şişirip nefesini tutsa batmaz :S Fakat öyle olmuyor. Normalde insan sırt üstü uzanıp su üstünde durabilir fakat bunlar batıyor. Bilincini kaybediyor. Su içinde nefes almasını sağlayan bir meyve bile olsa bilinci kapanacak. Bu meyve ile deniz işleri yaş (of şakaya bak süper oldu).
Ama ben punk h. aokiji nin suyun üstünde buzdan yol yapıp bisikletle gittiyini balik adam adasinda brook (ruh) halinde suyun içinde dolaştığını hatirliyorum

karolla

luffy kendini balon yaparsa suda batmaz. brook mesela moria arcda suyun üzerinde koşuyordu. çekiç olabilmesi için suyun dizine kadar falan batması lazim. ki benim dediğim meyveyi gene anlamamışsın. kullanıcı suyun içinde bilincini kaybetse de meyvesi hala luffy gibi aktif olabiliyor. benim dediğim meyve olmayacak bir meyve değil. hatta çıkmaması saçma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık