Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte ben boşuna mı dedim belki daire belki diğer adalardan alman gereken bir madde var ya da parçalar var ve birleştirmenle bir pusula elde ediyorsundur ve orada da kitabeler var ve nasıl yapıldığını anlatıyordur. D soyu ile ilgilibir durum vardır. Var oğlu var. Üstelik Ohara yeni gitti eskiden daha fazlaydı bunları okuyanlar güçlü adamlar bir şekilde bulurlardı tek giden Roger olmazdı muhtemelen kolay olsa.
4. nokta 4 denizden birindeyse Raftel Calm belte gelebilir sıkıntı burda olabilir.

Yami

Kaido eger ki tek yenemediyse Odenin gucu gayet acik. Ikinmadan KK tayfasindan birini almamali zaten.

Roronoa Zoro

Off Luffy Zoro olmadan yenemedi Hody Jones'u. Bu Hody Jones ne kadar da güçlü bir erkek.

4. nokta 4 denizden birindeyse Raftel Calm belte gelebilir sıkıntı burda olabilir.
Oda köftehoru bir garip. Hiç bir teori tutmuyor ancak genel bir şey söylenirse belki işte. Sanjinin ailesi önemli gibisinden. :( Bir de şey çıkıyormuş o dört ada Raftelin kopan parçaları ve antik silahla o hale getirilmiş. Yine bir antik silahla bir araya getiriliyormuş vs. Tabi burada Roger bunu merkez adadaki son pneglyghte farkedip antik silaha ulaşamamış ve korsan çağını başlatmış.
Bilerek abarttım yani işin özü muhtemelen beklemediğimiz bir durum çıkacaktır.

Olur ama birleşimi merkezi vermek zorunda değilki. Ben ihtimalden bahsediyorum. Şimdi 4 nokta eğer doğrusal bir şekilde birleştirilerek Raftel bulunuyorsa dörtgenin kenarlarını birleştirerek halledersin. Ama benim dediğim belki de bir dairenin üzerindeki noktalardır bu adalar. Ben biraz çeşitlendiriyorum sadece ihtimalleri. Benim dediğim eğer bir daire merkezi ise adaların nokta kabul edilip birleştirilmeleri belki de sonuca götürmeyebilir.
Merkezinde olacak diye bir şey mi dendi acep?

Roronoa Zoro

Şu forumda yazan arkadaslarin kafası hakikaten anlasilmiyor bazen.
Sake icip mi yaziyorsunuz nedir

Merkezinde olacak diye bir şey mi dendi acep?
Yok ben uyduruyorum işte ihtimalleri. Zor bulunması lazım. Üstelik gökyüzü adası da vardır belki aralarında işler iyice karışır o durumda. Ben normal 4 adanın doğrultularının birleşmesinin Raftele denk gelmesini iki durumdan dolayı mantıksız olacağını düşünüyorum. Bir bu yazıtları okuyabilen çok adam vardı önceden o kadar kolay olsa tarih boyu bulan çok adam olurdu. İki mesela o adalardan birinden öbürüne giden de rastgele bulabilirdi. Özel adalar ve özel durumlar olacaktır. Bunun içinde bir çok ihtimal düşünülebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık