Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 816: Köpek, Kediye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    171
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıklanamayacak bir şey değil ki bu. Samuraylar geldi durum kötü diyor. Raizo için gelen samuraylar olabilir.

Raizo'nun başka ailelerle sıkıntısı var demek ki. Tüm Wano Krallığıyla da sıkıntısı olabilir.
Raizo çıkınca öğreniriz işte.

Çok sabırsızsınız sorun burada. Bekle 1-2 bölüm açıklanır niye öyle yaptığı. :D
Çok sabırsızım ulan aynısınız Sanji'nin mektubu bölümünde yaptı sanki görende sanjiyi katletiler sanır meğer mektupta karı kız görmeye gittim yazıyor muş Bak saçmalığa bak.
Tipik manga sona şok eden bir şey koyim ne olduğunu kim takar mantığı.
Neymiş başka aile ile sıkıntısı olabilirmiş ne mağlum Kinemon'un doğru söyledi saçmalığın daniskası birde çok güzel bölüm demişler ya

Raizo Zoan kullanıcısı olabilir mi acaba? Minkler arasında dikkat çekmemesi bu şekilde açıklanır belki.
Olabilir ya da Ninjaya özel bir meyve yemiş olabilir Aizen gibi illizyon yapıyor da olabilir.
Ben Laboon'un içine girilip normal bir yaşanılabildiğine göre Zunishadada öyle olabilir diye düşünüyorum. Zunishanın üstünde içine geçecek bir gizli geçit olabilir belkide Ponegh.'lerde ordadır , ülkenin gizli tarihi vb.

Çok sabırsızım ulan aynısınız Sanji'nin mektubu bölümünde yaptı sanki görende sanjiyi katletiler sanır meğer mektupta karı kız görmeye gittim yazıyor muş Bak saçmalığa bak.
Tipik manga sona şok eden bir şey koyim ne olduğunu kim takar mantığı.
Neymiş başka aile ile sıkıntısı olabilirmiş ne mağlum Kinemon'un doğru söyledi saçmalığın daniskası birde çok güzel bölüm demişler ya
Raizo konuşunca öğreneceğiz. Açıklamazsa saçma olur. Şuan saçma diyemeyiz ki buna.

Yav arkadaşlar E. Oda seriyi yıllardır bu şekilde yazıyor bağzı şeyler şimdi mi gözünüze battı :/ Hatta geyet güzel bölümdü miniklerin yaptığı adamlık ve bölümün hızlı gelmesi bölümü beğenmeme yetti de arttı bile.

@T1T4N Ben böyle çekememezlik görmedim.
abi çekememezlik değil geçen bölüm resmen maymun'un tavırları sanki savaş olacak gibi.
Bu bölüm samuraylara aa gangilermiz gelmiş laa diye davranıyorlar peki maymun niye bağıra çağıra gidip köyü uyarmalıyım diye bağırıyor ?
Savaş çanını çalmak ne iş ? boş versene abi saçmalık işte !

abi çekememezlik değil geçen bölüm resmen maymun'un tavırları sanki savaş olacak gibi.
Bu bölüm samuraylara aa gangilermiz gelmiş laa diye davranıyorlar peki maymun niye bağıra çağıra gidip köyü uyarmalıyım diye bağırıyor ?
Savaş çanını çalmak ne iş ? boş versene abi saçmalık işte !
Maymuna kimi aradıklarını söylüyor Kinemon ee maymun da çabucak haber vermeliyim diyor fakat burda iyi mi kötü mü niyette olduklarını bilmiyor. Yani onun işi sadece çabucak haber vermek. Çanı duyan İnu ve Neko da konuğu karşılamak için merkeze gidiyorlar ve kendini tanıtırken hangi klandan olduğunu söyleyen Kinemon'a 'gangi' muamelesi yapıyorlar. Peki neden? Çünkü klanları dostmuş.

Maymuna kimi aradıklarını söylüyor Kinemon ee maymun da çabucak haber vermeliyim diyor fakat burda iyi mi kötü mü niyette olduklarını bilmiyor. Yani onun işi sadece çabucak haber vermek. Çanı duyan İnu ve Neko da konuğu karşılamak için merkeze gidiyorlar ve kendini tanıtırken hangi klandan olduğunu söyleyen Kinemon'a 'gangi' muamelesi yapıyorlar. Peki neden? Çünkü klanları dostmuş.
He diyon maymun mal samuray olduklarını görmüyor heee analdım tmm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık