Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya anlamıyorum sizi bir bölümde dövüş yoksa o bölüm boş mu oluyor. Boş bölüm okumak istiyorsanız gidin kyros ve Rebecca yi okuyun. Luffy tek gidiyormuş. Marineford vol2 olcak bu. Yolda muttefiklerle falan karşılaşır büyük ihtimalle. Ama keşke Nami ya da bepo yu goturseydi rotaci olarak. Böyle nasıl gidicekler acaba. Gerçi pekoms rotaci çıkabilir. Kaidou nun beklediği büyük Savaş bu olabilir bence. Gerçi bir ara fake bir spoiler vardı. One Piece aleminde üç savaş olacak ilk savaşta beyazsakal ve ace ikinci savaşta Sanji üçüncü savaşta Dragon ölcek diye. Umarım tutmaz. Ama Luffy giderse tayfa yi bir daha ne zaman goruruz bilmiyorum. Her neyse umarım Time up olur. Ve ben kendi adıma big Mom i görürsen bölüme çok iyi verecem.
Kaido savaş çıkmasını beklemiyor savaşı kendi çıkarmak istiyor.

Aynen. Ben arkadan çizilmiş Nami'yi de beğendim. :utan:
Neko çok tatlı ya. :D Keşke tayfaya gelse. :üzgünüm:

Şu kısım ilginç. Bakalım ne çıkacak, bölüm güzele benziyor.
Neko bi kediye göre fazla cana yakın ama olsun :D Bi gün birini öldürecek böyle aniden üstlerine atlamaya devam ederse :T

Robinler Kinemonları uyarmak için sabahlamış ve sanki o kaplanımsı çizim tam üstlerinde durunca Kinemonlar görmüyor orda olduklarını. Bi de kaplanın içinde nefes alıyorlar, kabarcıklar falan :D Yani bi sorun çıkması an meselesi. Hatta bi kaç bölüme Momo da ortaya çıkınca...

Aynen. Başta sıradan bir model sanmıştım. Balina ağacının aynısını yapmış.
Sırf bunları kullanmak için Franky'e bu özelliği vermiştir :D

Ya anlamıyorum sizi bir bölümde dövüş yoksa o bölüm boş mu oluyor. Boş bölüm okumak istiyorsanız gidin kyros ve Rebecca yi okuyun. Luffy tek gidiyormuş. Marineford vol2 olcak bu. Yolda muttefiklerle falan karşılaşır büyük ihtimalle. Ama keşke Nami ya da bepo yu goturseydi rotaci olarak. Böyle nasıl gidicekler acaba. Gerçi pekoms rotaci çıkabilir. Kaidou nun beklediği büyük Savaş bu olabilir bence. Gerçi bir ara fake bir spoiler vardı. One Piece aleminde üç savaş olacak ilk savaşta beyazsakal ve ace ikinci savaşta Sanji üçüncü savaşta Dragon ölcek diye. Umarım tutmaz. Ama Luffy giderse tayfa yi bir daha ne zaman goruruz bilmiyorum. Her neyse umarım Time up olur. Ve ben kendi adıma big Mom i görürsen bölüme çok iyi verecem.
One Piece ile ilgili o tarz teorinlerin hepsi uydurma. Yahu bir bölüm sonrasını tahmin eden yok sonra olacakları nasıl tahmin edebilir millet? Böyle teorileri takmayın.
Sanji'nin ailesi dendi binlerce teori ortaya atıldı. Adamın ailesi suikast ailesi çıktı. Bilen bir kişi bilen yoktur eminim bundan.
Böyle saçma sapan teoriler üretenlere ayar oluyorum.

Tayfanın tüm üyelerinin tek başına Yonkou adamı alması imkansızken Enies Lobby'yi nasıl tekrardan yaşayacağız? :D
Tayfa hep birlikte gitse de Enies Lobby gibi olmaz ki.

Luffy&Sanji ve büyük isimler akar.
Yok hacı zaten alamazlar da konsept/kurgu olarak diyorum. Robin=Sanji benzetmesi gibi bir olay olursa güzel olurdu.

Ama bana kalırsa işin ucunda Sanji ve Luffy varsa Zoro oturduğu yerde durmaz abi :D Hali hazırda en büyüklerin savaşından haberi yoktu Zoro'nun. Ve Luffy o savaşta Ace'i kaybetti. Aynı şey Sanji'nin de başına gelmemesi için Zori'min harekete geçmesi lazım. Luffy için değil yani Sanji için :D Dur bölüm çıkmış, 2 resim bakalım :)

One Piece ile ilgili o tarz teorinlerin hepsi uydurma. Yahu bir bölüm sonrasını tahmin eden yok sonra olacakları nasıl tahmin edebilir millet? Böyle teorileri takmayın.
Sanji'nin ailesi dendi binlerce teori ortaya atıldı. Adamın ailesi suikast ailesi çıktı. Bilen bir kişi bilen yoktur eminim bundan.
Böyle saçma sapan teoriler üretenlere ayar oluyorum.
Tahmin ya da teori değil. Adamın biri sızdırmış diye çıkmıştı o haberler.

Karı, koca kavgası gibi olur lan o. Hem cüsseleri de birbrine yakın :/
Birbirlerini yesin dursunlar. :(

Dolunayda her ne oluyorsa etki edebilmesi için bulutların dolunayı kapatmaması gerekiyor. 811. bölümde Wanda, iyi ki bulutlar dolunayı kapatıyor demişti. Bakalım, haftaya öğreneceğiz.

dolunayda inu ve neko vs atıyorlardır bence :)
kim daha iyi kavgası... ve hatta wandamı demişti inu en güçlü diye demekki en son inu galip gelmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık