Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şahsen ben bölümden tatmin olacağımı düşünüyorum.Sadece Luffy'nin kararı bile çok iyiye basmama neden oluşturur benim için :)

Rota bilgisi diye 1. bölümden beri yırtınan bir mangaka var. Yeni dünya orası ve gökten yıldırımlar ve dağ gibi dolu yağıyor.
Sıkıntı olmaz. Pekoms'u sırtına alır. Çok hızlı, yıldırımlardan felan kaçardılar. Hava yolculuğu ile belki de çok hızlı bir şekilde varırlar oraya.:D

Zorocuğum endişelenmiş Sanji için. Canım benim ya. Keşke Luffy ölse de iki kanka takılsalar bunlar.

O değil de şimdi Luffy tek başına Mom'un yanına gidiyormuş... Amacı sadece konuşmak ya hani. Tam bu sırada Kidd'ler yardır yardır arkadan geliyormuş.. Bunu gören Mom -bana tuzak kurdun Hasır- deyip delleniyormuş.. Ortalık Çarşamba Pazarına dönüyormuş.. Allaaaaaaaaahhh :oleyo:

Not: Tayfa yine ayrılmasın anasını satıyım yaa. Bir arada görmeyi özledim bu denyoları arkadaş!

Not 2: Luffy Kaido için bekle demiş Law'a. Demek ki Kaido olayında da Law bizimle olacak. Böyle müttefik mi olur lan! 200 bölümdür bizle olup tayfaya gelmeyecek mi bu adam ? :artiz: Hayır gelmiyorsan müttefikliğini bil, git kendi işlerine bak. Yoksa da öl yahu. Law'ı severim ama amacını tamamlamış bir karakterin hala daha bizimle beraber olmasına gerek yok. Umarım Luffy'ye ameliyat yapıp ölür Wano'da :byee:

Not 3: Kaido bekleyecek anlaşılan. Umarım öyle de olur. Gönlümden geçen bu. Luffy konuşmaya gidecek dedi ama bu mal 30 saniye konuşur sonra iş kavga-dövüşe döner. Ama orda kavga çıksa Luffy'yi çayın yanına meze yaparlar. Bu sebeple, en azından tayfanın geri kalan kısmının Luffy'yi gizliden gizliye takip edeceğini, bir olay çıkarsa müdahele edeceklerini düşünüyorum. Zoro'm Luffy'ye güvenir ama söz konusu bir yonkou ise bunun güvenle bir ilgisi yoktur. Ters bir durumda Luffy'nin balık yemi olacağını bilir. O yüzden eşşeği sağlam kazığa bağlamak ister ve Luffy'nin arkasını kollar diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık