Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'ye Baratie ve Kamabakka'da taş üstünde taş, gövde üstünde baş bırakmayız dedikleri için gitmiş.
Kamabakkayı tehdit etmeksde zor iştir ha. İvankov ve yandaşları bi yana resmen Devrimci mevrimci tınlamayız kafasındalar, tabii tehdit etmek başka acaba Sanji gelmese bumu icraata da dökellermiydiki? Dökerlerdi bu Aslanlar. Sanji boşuna mı gitti saniyesinde

Bir de şu dikkati mi çekti suikastçi olduklarından anında Avlarının zayıf yönlerini araştırıp birde bulmuşlar helal.
Şahane bi aile geliyor be.

Sanjiyi bunlar acaba sürekli mi takip edip zamanı gelince kullanmak mı istediler yoksa Adam gibi fotosu çıktığı andan itibaren mi peşindelerki.

Son düzenleme:

Roronoa Zoro

Spoiler metinde hiç Zoro yok. Çok güzel bir bölüm geliyor demek ki. Sanji'nin bunu nereden biliyorsunuz dediği kısım, Kamabakka krallığı mıydı acaba?

Demek ki Sanji için herkes devreye girecek bu da demek oluyor ki kısa sürede Big Mom ile savaşılacak, öyle sanıyorum Law hedef olarak seçtiği Kaido'dan dönüp Big Mom ile savaşmak için Luffye yardım edecek + minkler v.s v.s ve de 5600 kişilik filo:)güzel bir kapışma olacak gibi görünüyor

Halihazırda, Jack ve ordusuyla kapışabilen bir Mink ordusu var. Yardım ederlerse, Law+Luffy+Minkler yeterli olur.

Bunlar kamaları nerden öğrenmiş ki ? Hem onlarla tehdit etmek nedir arkadaş başka bişey bulamamış mı :) kanjuro ile kinemon da dönüyor galiba ama raizo kaidoyla bağlantılı olduğu için mesele başka bahara kaldı gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık